Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 24. Zmiany w rozpisce. Materla i Kowalkiewicz w karcie walk

ksw-24-zmiany-w-rozpisce-materla-i-kowalkiewicz-w-karcie-walk

Federacja KSW postanowiła dokonać kilku bardzo istotnych zmian dotyczących najbliższej gali KSW 24, która 28 września 2013 odbędzie się w Łodzi, w Atlas Arenie.
 
DEBIUT UNDERCARDU W GRUDNIU
 
Anonsowany na swój debiut podczas wrześniowej gali undercard musi poczekać. Decyzją właścicieli Federacji KSW jego debiut zostaje przełożony na galę, która odbędzie się w grudniu 2013. Zamiast tych dwóch zapowiadanych walk z udziałem m.in. Roberta Radomskiego, Rafała Błachuty i Jakuba Kowalewicza decyzją Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego kartę główną zasilą pojedynki z udziałem dwóch gwiazd polskiej sceny mieszanych sztuk walki.
 
DWÓJKA MISTRZÓW W KARCIE WALK GALI KSW24
 
Pierwsza w historii mistrzyni kobiecej dywizji KSW, łodzianka Karolina Kowalkiewicz już na gali KSW2 4 zaprezentuje się po raz kolejny szerszej publiczności MMA w kraju i za granicą. Trenująca w Gracie Barra Łódź Kowalkiewicz stoczy tym samym swoją drugą walkę w tym roku, trzecią dla federacji KSW i czwartą w zawodowej karierze.
 
W karcie walk gali KSW 24 zobaczymy również „Waleczne Serce” polskiego MMA, mistrza federacji KSW w wadze średniej, Michała Materlę.

Szczecinianin, który na gali KSW 23 stoczył nieprawdopodobnie emocjonującą walkę po raz kolejny wejdzie do ringu, żeby zaprezentować swoje wielkie umiejętności i dać fanom kolejną, solidną dawkę adrenaliny.

Dla „Cipao” występ na wrześniowej gali będzie dwunastym pojedynkiem na galach KSW. "Magic" nie przegrał żadnej ze swoich ostatnich siedmiu walk i od 2007 roku pozostaje niepokonany.

TUTAJ najświeższa rozpiska KSW 24.

Opublikowano: 2013-06-24

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również