Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 27: Cage Time. Narkun vs. Zwicker w głównej karcie walk

ksw-27-cage-time-narkun-vs-zwicker-w-glownej-karcie-walk

Główna karta walk gali KSW 27: Cage Time została skompletowana. Kolejnym zawodnikiem, którego będziemy mogli oglądać już 17 maja podczas widowiska w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot jest obecny numer jeden polskiego rankingu MMA wagi półciężkiej, Tomasz Narkun.

Dla 25-letniego reprezentanta Berserkers Team Stargard Szczeciński będzie to debiut w Federacji KSW, z którą od dłuższego czasu negocjował kontrakt. "Żyrafa" to utytułowany zawodnik sportów walki. Był mistrzem Polski i Europy w amatorskim MMA, Brazylijskim Jiu Jitsu i ADCC.

W zawodowym MMA walczy od 2009 roku. Do tej pory stoczył dziewięć pojedynków z czego osiem wygrał (wszystkie przez poddania). Jest mistrzem organizacji M-1 Selection i EMMA w kategorii do 93 kilogramów.

Rywalem Narkuna będzie Amerykanin, który przebojem wdarł się do Federacji KSW. Trenujący w Team Quest Virgil "Rezdog" Zwicker polskim fanom zaprezentował się w grudniu 2013 roku na gali KSW 25 we Wrocławiu. Wtedy topotrzebował niecałych siedemdziesięciu sekund, by znokautować innego reprezentanta Stanów Zjednoczonych, Mikea Hayesa. Od czasów gali na Dolnym Śląsku Zwicker nie stoczył żadnej walki. Ciężko trenuje w oczekiwaniu na swój kolejny pojedynek, który już za niespełna miesiąc na gali KSW27 - Cage Time.

Konfrontacja Virgila Zwickera z Tomaszem Narkunem będzie zderzeniem dwóch bardzo różnych zawodników. Amerykanin to znakomity striker, który dziewięć z dwunastu zwycięstw wygrał przed czasem, zaś Polak to ekspert od poddań. Kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii? O tym przekonamy się już w maju.

Pojedynek "Rezdog" versus "Żyrafa" został zakontraktowany na trzy rundy po pięć minut w limicie wagowym do 93 kilogramów.

TUTAJ rozpiska gali.

Oficjalna informacja KSW

Opublikowano: 2014-04-16

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również