Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 28. Szymon Bajor rywalem Kamila Walusia

ksw-28-szymon-bajor-rywalem-kamila-walusia

Federacja KSW informuje, że 26-letni Szymon Bajor (13-5, 3 KO, 9 Sub) zastąpi kontuzjowanego Jędrzeja Maćkowiaka i w pojedynku karty wstępnej KSW 28: Fighters’ Den, 4 października w Szczecinie zmierzy się z Kamilem Walusiem (4-2, 3 KO, 1 Sub).

Zawodnik rzeszowskiego Spartakusa to uznana marka na polskiej scenie MMA. W swojej czteroletniej karierze w MMA, Bajor zwyciężał m.in. Francuza Chabana Ka, Błażeja Wójcika czy Artura Głuchowskiego. W osiemnastu zawodowych walkach podopieczny Krzysztofa Bańkowskiego wygrywał trzynaście razy, w tym aż dwanaście razy przed czasem, trzy razy przez nokaut i dziewięć razy przez poddanie, był też mistrzem Profesjonalnej Ligi MMA.

Ważący 108 kilogramów i mierzący 189 centymetrów rzeszowianin będzie trudnym testem dla mającego już duże doświadczenie w KSW Walusia. Pierwszy z czterech pojedynków w kategorii ciężkiej na KSW 28 to walka, która na pewno nie potrwa pełnych trzech rund.

W głównych walkach szczecińskiego wydarzenia kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w kategorii ciężkiej z udziałem broniącego pasa Karola Bedorfa i Brazylijczyka Rollesa Gracie, starcie ulubieńca fanów Michała Materli z Jorgem Luisem Bezerrą, charyzmatycznego Marcina Różalskiego przeciwko Peterowi Grahamowi oraz występy Macieja Jewtuszki, Rafała Moksa i Anzora Azhieva.

Początek transmisji w otwartym Polsacie o godzinie 20:00. Całą galę wraz z kartą wstępną będzie można oglądać od 19:00 w Polsacie Sport i na www.KSWTV.com.

Opublikowano: 2014-09-23

Komentarze

av

Żałuje że nie dojdzie jednak do długo wyczekiwanego przez fanów MMA rewanżu z Kamilem Bazelakiem(gdzie w pierwszym starciu przegrał przez kontuzję kolana) aczkolwiek Bajor to bardzo dobre (lepsze) zastępstwo za Maćkowiaka. Może dojdzie do rewanżu z Bazelakiem na PLMMA gdzie trafi Waluś po potencjalnej przegranej.

av

@spoko_ziomal:
Bazel to ty ? hehehehhe

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również