Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 28. WYNIKI i relacja NA ŻYWO

ksw-28-wyniki-i-relacja-na-zywo

Karol Bedorf vs Rolles Gracie
Karol Bedorf obronił tytuł mistrza KSW wagi ciężkiej. Polak rozpoczął walkę od okopywania Brazylijczyka, ten na każde kopnięcie starał się kontrować prawym prostym. Pod koniec pierwszej rundy "Coco" trafił w krocze rywala. Kiedy Gracie doszedł do siebie, Bedorf trafił go middle kickiem, po którym Brazylijczyk padł na ziemię. Karol rzucił się na swojego rywala zasypując go gradem ciosów i zmusił sędziego do przerwania walki. Po walce Rolles Gracie nie mógł dojść do siebie, prawdopodobnie ma połamane żebro.

Michał Materla vs Jorge Luis Bezerra
Michał Materla zaprezentował bardzo dobrą kontrolę walki w parterze. Całą pierwszą rundę "Cipao" kontrolował Brazylijczyka z góry. Drugą rundę Bezerra rozpoczął od sprowadzenia Materli, nawet przez chwilę miał dosiad, lecz nic większego z tego nie wynikło. Po powrocie do stójki Michał trafił Bezerrę kolanem, po chwili zawodnicy znaleźli się w parterze, a tam Materla metodycznie obijał bezradnego Brazylijczyka. Jeden z tych ciosów Bezerra wyraźnie odczuł. Michał wykorzystał okazję i dobił przeciwnika.

Marcin Różalski vs Peter Graham
Kontuzją Marcina Różalskiego zakończyła się walka z Peterem Grahamem. W pierwszej rundzie Marcin Różalski był lepszym zawodnikiem w stójce, raził rywala middle kickami i kombinacjami bokserskimi. Pod koniec rundy "Różal" próbował wciągnąć do gardy Grahama, ale akcja zakończyła się niepowodzeniem. Australijczyk zdobył dosiad i kontrolował walkę z góry do końca rundy. W przerwie między rundami Różalski wyraźnie kulał. Na początku drugiego starcia Peter Graham trafił Polaka kopnięciem na kolano, co zdecydowanie odczuł nasz zawodnik, który starał się walczyć do końca. Po chwili jednak "Różal" nie był zdolny do walki i musiał odklepać.

Maciej Jewtuszko vs Vaso Bakocevic
Kapitalny pojedynek dali Maciej Jewtuszko i Vaso Bakocevic. Już w pierwszych sekundach walki Czarnogórzec trafił "Irokeza", który runął na deski i był bliski przegrania pojedynku przed czasem. Polakowi udało się jednak wciągnąć Bakocevica do gardy. "Psychopata" spędził na górze resztę pierwszej rundy. W drugiej rundzie zawodnicy wymieniali ciosy, oglądaliśmy nawet próbę wykonania "showtime kick" przez Macieja Jewtuszko. W trzeciej rundzie Bakocevic był już wyraźnie zmęczony. "Irokez" co jakiś czas wystrzeliwywał high kickami, które często dochodziły do celu, ale dopiero front kick, który trafił prosto w wątrobę Czarnogórca posłał go na deski. Jewtuszko szybko doskoczył i ciosami w parterze zmusił sędzięgo do przerwania walki.

Rafał Moks vs Daniel Acacio
Rafał Moks od początku walki zaczął okopywać wykroczną nogę Brazylijczyka, pod koniec pierwszej rundy, gdy walka zeszła do parteru "Kulturysta" zapiął gilotynę i zmusił Daniela Acacio do odklepania.

Anzor Azhiev vs Helson Henriques
Zawodnicy rozpoczęli mocno od pierwszych sekund, później nieco zwolnili. Henriques opuszał ręce i prowokował Anzora, który nie mógł znaleźć sposobu na ustrzelenie zawodnika z Angoli. W drugiej rundzie Anzor zdobył plecy rywala, lecz nie udało mu się go poddać. Na początku trzeciej rundy Azhiev miał spore kłopoty i mógł przegrać przed czasem, jednak wyszedł cało z opresji. Po szalonej, wyrównanej walce Anzor Azhiev jednogłośnie pokonał na punkty będącego w świetnej formie Helsona Henriquesa.

Rafał Jackiewicz vs Marcin Parcheta
W walce debiutantów lepszy okazał się Marcin Parcheta, który raz po raz raził Jackiewicza low kickami i kolanami w tajskim klinczu. Jackiewicz starał się skracać dystans i atakować akcjami bokserskimi, jednak niewiele z tych akcji doszło do celu. Widać było, że od pierwszej rundy Jackiewicz odczuwa kopnięcia Marcina Parchety, które co chwilę dochodziły do uda Rafała. Polski bokser pokazał wielkie serce do walki, przyjmował dziesiątki low kicków, ale w 3 rundzie już nie wytrzymał kolejnych niskich kopnięć ze strony bezlitosnego Parchety i ledwo stojąc na nogach pokazał sędziemu, że nie jest w stanie kontynuować pojedynku.

Michał Andryszak vs Michał Włodarek
Błyskawicznie zakończyła się pierwsza walka karty głównej KSW 28. Po kilku sekundach pojedynku Michał Włodarek trafił lewym sierpowym, posyłając rywala na deski. Szybko doskoczył do półprzytomnego Andyszaka i dokończył dzieła zniszczenia.

Kamil Waluś vs Szymon Bajor
W dziwnych okolicznościach zakończyła się walka Kamila Walusia z Szymonem Bajorem. Waluś od pierwszych sekund z furią rzucił się na rywala, trafił kilkoma ciosami, posyłając na deski Bajora. Kiedy wydawało się, że Kamil idzie już po swoje, przyjął lekki cios młotkowy z dołu i... położył się na plecy, oddając pozycję. Z góry Szymon Bajor zasypał ciosami Walusia, który nie odpowiadał na agresję rywala. Sędzia nie miał wyboru i musiał przerwać walkę.

Jakub Kowalewicz vs Kamil Gniadek

W pierwszej walce gali KSW 28 Jakub Kowalewicz wygrał decyzją z Kamilem Gniadkiem. Pierwszą rundę wygrał Gniadek, który punktował w stójce Kowalewicza. Natomiast w kolejnych rundach Jakub pokazał dobrą kontrolę w parterze, wygrywając 2 i 3 rundę.

Walka Wieczoru.

 • kat.120 kg: Karol Bedorf pok. Rollesa Gracie przez TKO (middle kick i ciosy w parterze) 1 runda

Główna Karta.

 • kat.84 kg: Michał Materla pok. Jorge Luis Bezerrę przez TKO (uderzenia w parterze) 2 runda (1:46)
 • kat.120 kg: Peter Graham pok. Marcina Różalskiego przez poddanie (kontuzja kolana) 2 runda (0:43)
 • kat.70 kg: Maciej Jewtuszko pok. Vaso Bakocevica przez TKO (front kick na wątrobę i ciosy w parterze) 3 runda (3:00)
 • kat.77 kg: Rafał Moks pok. Daniela Acacio przez poddanie (gilotyna) 1 runda (4:42)
 • kat.66 kg: Anzor Azhiev pok. Helsona Henriquesa przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 30-28)
 • kat.70 kg: Marcin Parcheta pok. Rafała Jackiewicza przez TKO (lowkicki) 3 runda (3:53)
 • kat.120 kg: Michał Włodarek pok. Michała Andryszaka przez TKO (lewy sierpowy i ciosy w parterze) 1 runda (0:27)

Pozostałe.

 • kat.120 kg: Szymon Bajor pok. Kamila Walusia przez TKO (ciosy pięściami) 1 runda (1:42)
 • kat.70 kg: Jakub Kowalewicz pok. Kamila Gniadka przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 29-27)

Opublikowano: 2014-10-04

Komentarze

av

GNIADEK MLODY JEST MUSI MIEC POKORE;TA PRZEGRANA MU DA SILE;OSTUDZI JEGO GWIAZDORSTWO:MIMO TO POWODZENIA

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również