Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 29. Mamed Khalidov o walce z Cooperem i filmowej karierze. WIDEO

ksw-29-mamed-khalidov-o-walce-z-cooperem-i-filmowej-karierze-wideo

Mamed Khalidov o KSW 29, Tomaszu Drwalu, walce z Brettem Cooperem, Aslambeku Saidovie, więziennym promo krakowskiej gali  i filmowej karierze.

Opublikowano: 2014-11-25

Komentarze

av

Sportowiec bez ambicji to Emeryt, który chce dorobić przed zakończeniem kariery. Kibice to chcieli aby był jeden mistrz w KSW. Chcieli walki Mamed - Materla. K&L nie stać na dobrego rywala i im nie opłaca się porażka celebrytów, co pamiętamy z walk Pudziana i Strusa.
Facet trzyma wysoki poziom, ale wszystko zależy od tła, a to jest marne. Mamed autorem traileru? Facet niech zacznie studiować prawo, bo chyba sam nie wie o czym mówi. Polska to nie Czeczenia. Jak się nie podoba to wracać do siebie.

av

Zabrakło pytania o doping. Skąd pewność że gwiazda KSW nie jedzie na koksie?

av

@:
Emeryt? Bez ambicji? Nie sądzę. Szkoda, że nie wybrał UFC, ale to i tak zawodnik MMA nr 1 w Polsce. Hejterzy, walcie się. A co dopingu... Dajmy spokoj, gadanie o tym staje sie nudne.

av

a co z tym dziwnego że koksuje? oficjalnie zawodnicy mówią że wielu na polskiej scenie bierze więc o co się prujesz? Facet nie walczy z granicami, bo jak mówi przeszłość, kiepsko sobie tam radził. W UFC dostał by lanie w 2-3 walce, kiedy rywal który wychodzi do klatki przygotowuje się na tych samych zasadach. Ten gość przez kilka walk nie potrafił nawet wagi zrobić, a Ty mi tutaj piszesz o hejterstwie? Daruj sobie Januszu takich tekstów, bo oceniam go jako zawodnika, a nie przez pryzmat kasy. Rywali ma przeciętnych i gdyby dostał zapaśnika z dobrym bijj to poskładał by go jak transformersa.

av

Przykra sprawa Mamed wybrał drogę na skróty , rzeczywiście jest mistrzem ale tylko na własnym podwórku , ale kazdy ma prawo żyć jak chce ...

av

Obijacz kelnerów i emerytów.

av

@:
Tylko kurczak,ryż i kreatynka.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również