Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 29: Reload - Wyniki i relacja na żywo

ksw-29-reload-wyniki-i-relacja-na-zywo

Mamed Khalidov vs Brett Cooper
Nieoczekiwanie, bo na punkty zakończyła się walka Mameda Khalidova z Brettem Cooperem. Mamed w pierwszej rundzie dwukrotnie w swoim stylu był blisko poddania przeciwnika, jednak ten za każdym razem uciekał ze wszelakich prób Polaka. W drugiej rundzie jakby pojedynek zaczął wymykać się Mamedowi spod kontroli. Cooper bronił sprowadzeń, walczył agresywnie, a Khalidov z minuty na minutę wyglądał coraz gorzej kondycyjnie. W trzeciej rundzie jednak Mamed złapał wiatru w żagle i odzyskał kontrolę nad pojedynkiem. Pewnie wygrał trzecią rundę i tym samym cały pojedynek. Po walce wspomniał, że przystąpił do tego pojedynku z poważną kontuzją kręgosłupa, dlatego nie był w najlepszej dyspozycji.

Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula
Nie udało się Pawłowi Nastuli zakończyć kariery zwycięstwem. Mariusz Pudzianowski bardzo mądrze przewalczył 3 rundy (jedną dodatkową). Obalał Nastulę i powoli, konsekwentnie punktował z góry. Nastula dwa razy był blisko poddania Mariusza, jednak ten zrywał za każdym razem dźwignię. Po dwóch rundach sędziowie orzekli remis i odbyła się runda dodatkowa, do której Paweł Nastula wyszedł kompletnie wyczerpany. Pudzianowski dwukrotnie sprowadził go do parteru zaznaczając przewagę i ostatecznie wygrał na punkty.

Borys Mańkowski vs David Zawada
Różnicę klas było widać w walce Borysa Mańkowskiego z Davidem Zawadą. Błyskawicznie Mańkowski poddał Davida Zawadę trójkątem rękami. Bardzo szybko obalił oponenta, po chwili zdobył dosiad i z dosiadu poddał Zawadę broniąc tytułu.

Piotr Strus vs Jay Silva
Kolejny bardzo bliski pojedynek. Silva wyszedł do walki bardzo pewny siebie, nonszalancko opuszczał ręce, prowokował Polaka. W pierwszej rundzie Silva trafiał kiedy miał na to ochotę, wydawało się, że Amerykanin może zakończyć pojedynek w każdym momencie. W drugiej rundzie Piotr zaczął odpowiadać, punktował i sprowadził do parteru mocno pajacującego Silvę. Trzecia runda była decydująca. Ostatnia odsłona pojedynku była podobna do drugiej, z tym, że przewaga Strusa nie była, aż tak widoczna. Ostatecznie walka zakończyła się większościowym remisem. Po walce obużony Jay Silva ciągle powtarzał, że KSW to jeden wielki żart.

Tomasz Narkun vs Goran Reljic
W pierwszej rundzie Narkun był bardzo blisko skończenia rywala przed czasem. Na początku rundy zapiął gilotynę, jednak po chwili Goran uwolnił sie z uchwytu Polaka. Chorwat przez większą część walki był na górze, ale to Narkun był zawodnikiem, który był bliżej skończenia walki. Po wyrównanej walce sędziowie większościową decyzją wskazali na Gorana Reljica.

Mateusz Gamrot vs Łukasz Chlewicki
Pierwsza runda to sprowadzenie Gamrota i dosyć pasywna kontrola w parterze. W kolejnych rundach obraz pojedynku nie zmienił się. Mateusz Gamrot próbował sprowadzać, ale wiele z tych prób Chlewicki bronił. W stójce Chlewicki parł do przodu, ale to "Gamer" częściej trafiał walcząc lekko na wstecznym. Wszystkie 3 rundy wygrał młody zawodnik Ankosu i pozostał niepokonany.

Artur Sowiński vs Vaso Bakocevic
Do kuriozalnej decyzji doszło w pojedynku Sowińskiego z Bakocevicem. Czarnogórzec wygrał 2 z 3 rund. Od drugiej rundy kontrolował pojedynek. Trafiał w stójce i kontrolował "Kornika" z góry. Po walce sędziowie niejednogłośnie wskazali na Artura Sowińskiego. Rozwcieczony Bakocevic wybiegł z klatki. Ciężko nie przyznać mu racji. Na backstage'u Bakocevic nadal nie mógł pogodzić się z werdyktem i bardzo nieciekawie wyrażał się na temat sędziów.

Karol Celiński vs Tomasz Kondraciuk
Zawodnicy rozpoczęli spokojnie, na początku badali się w stójce. Pod koniec pierwszej, wyrównanej rundy, walka zaczęła się rozkręcać. W drugiej rundzie Celiński zaczął zyskiwać przewagę, dobrze czuł dystans i często trafiał Kondraciuka. Jednak prawdziwa demolka rozpoczęła się w rundzie trzeciej. Mocno zamroczony Tomasz Kondraciuk przyjął dziesiątki mocnych ciosów pod siatką i tylko on sam wie, jak to przetrwał. Nad zmasakrowanym Kondraciukiem, który był solidnie porozcinany i miał mocno zapuchnięte oczy, zlitował się jego narożnik, który rzucił ręcznik i walka została przerwana.

Robert Radomski vs Mateusz Piskorz
Piskorz mocno rozpoczął pojedynek, większość pierwszej rundy dociskał rywala do siatki, a później sprowadził go do parteru. W drugiej rundzie, to mocno rozbity Radomski zaczął zyskiwać przewagę. W ostatniej odsłonie walki, obaj zawodnicy byli już zmęczeni, jednak więcej sił zachował Radomski i to on był nieco aktywniejszy od swojego oponenta. Robert wygrał 2 z 3 rund i jednogłośnie na punkty pokonał Mateusza Piskorza.

Walka wieczoru:

 • kat.84 kg: Mamed Khalidov pok. Bretta Coopera przez jednogłośną decyzję sędziów (30-28, 2x 29-28)

Główna karta:

 • kat.125 kg: Mariusz Pudzianowski pok. Pawła Nastulę przez jednogłośną decyzję sędziów (runda dodatkowa)
 • kat.77 kg: Borys Mańkowski pok. Davida Zawadę przez poddanie (trójkąt rękami), 1 runda
 • kat.84 kg: Piotr Strus zremisował z Jay'em Silvą (większościowy remis)
 • kat.93 kg: Goran Reljic pok. Tomasza Narkuna przez większościową decyzję (29-27, 29-28, 28-28)
 • kat.70 kg: Mateusz Gamrot pok. Łukasza Chlewickiego przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 30-27, 30-28)
 • kat.66 kg: Artur Sowiński pok. Vaso Bakocevica przez niejednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 28-29)

Karta wstępna:

 • kat.93 kg: Karol Celiński pok. Tomasza Kondraciuka przez TKO (poddanie przez narożnik), 3 runda
 • kat.77 kg: Robert Radomski pok. Mateusza Piskorza przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28)

Opublikowano: 2014-12-06

Komentarze

av

Żenada KSW , ustawione wyniki !!! Sowinski przegrał !!! Ksw like rowa skurwysyny jebane, oby juz nikt z zagranicy do nich nie przyjechał !!!

av

To Jest zart Sowinski wygral

av

też przebieg walk wyglądał mi na scenariusz.....

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również