Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 31. Rolles Gracie rywalem Pudziana, Reljic vs. Vegh o pas

ksw-31-rolles-gracie-rywalem-pudziana-reljic-vs-vegh-o-pas

Federacja KSW uzupełniła dwa ostatnie brakujące nazwiska w rozpisce głównej karty gali KSW 31: Materla vs Drwal, która odbędzie 23 maja w ERGO ARENIE.

Rywalem jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w polskim MMA Mariusza Pudzianowskiego (8-3, 2 KO, 2 Sub) będzie przedstawiciel legendarnej rodziny twórców brazylijskiego jiu jitsu, ubiegłoroczny pretendent do tytułu mistrza KSW w wadze ciężkiej Rolles Gracie (8-3, 8 Sub).

Brazylijczyk, jak przystało na członka klanu mistrzów BJJ, to znakomity specjalista od walki w parterze. W jedenastu zawodowych startach w MMA, zawodnik trenujący w Nowym Jorku, wygrywał ośmiokrotnie, za każdym przez poddanie i siedmiokrotnie w pierwszych rundach. Gracie zadebiutował w klatce KSW w październiku zeszłego roku. Na KSW 28 w Szczecinie Brazylijczyk nie sprostał jednak mistrzowi KSW w wadze ciężkiej Karolowi Bedorfowi.

Znamy już również rywala Chorwata Gorana Reljica (14-4, 5 KO, 5 Sub) w pojedynku o wakujący tytuł KSW w kategorii półciężkiej. Będzie nim dobrze znany polskim kibicom Słowak Attila Vegh (29-5-2, 10 KO, 11 Sub).

Notowany w pierwszej piętnastce na świecie zawodnik, powróci do KSW po czterech latach od zwycięskiego pojedynku z Grigorem Ashughbabyanem na KSW 16. „Pumukli” w ostatnich latach walczył dla amerykańskiej organizacji Bellator, gdzie wygrał m.in. turniej w kategorii półciężkiej oraz zdobył pas mistrzowski w tej kategorii. Słowak o węgierskich korzeniach wygrywał dziewięciokrotnie w swoich ostatnich dziesięciu występach.

Bilety na KSW 31: Materla vs Drwal są jeszcze dostępne w portalu www.eBilet.pl oraz w kasie ERGO ARENY.

O KSW 31.

Gala KSW 31 odbędzie się już 23 maja w ERGO Arenie, a walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w wadze średniej z udziałem Michała Materli (21-4, 3 KO, 12 Sub) i toczącego swój pierwszy pojedynek dla KSW Tomasza Drwala (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Oprócz nich w głównych walkach trójmiejskiego wydarzenia wystąpią Mariusz Pudzianowski (8-3, 2 KO, 2 Sub) w starciu z członkiem legendarnej rodziny wojowników Rollesem Gracie (8-3, 8 Sub) oraz broniący tytuły KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf (11-2, 3 KO, 3 Sub), który skrzyżuje rękawice z Peterem Grahamem (MMA 11-7, 10 KO).

Wydarzenie będzie można oglądać w całości na www.KSWTV.com.

Oficjalna informacja KSW

Opublikowano: 2015-03-30

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również