Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 32. Ma walczyć Krzysztof Kułak. Maciej Jewtuszko rywalem?

Krzysztof Kułak (26-14-2 MMA), a także pojedynki Michail Tsarev (29-4 MMA) vs. Borys Mańkowski (17-5-1 MMA) i Artur Sowiński (15-7, 2 NC MMA) vs. Kleber Koike Erbst (16-3-1 MMA) - oto plany organizacji KSW na kolejną "nadprogramową" galę, która nie odbędzie się w Londynie, a najprawdopodobniej w Częstochowie. Angielska impreza będzie więc miała nr 33.

Choć w oficjalnym programie przed KSW 32 został zamieszczony plakat ogłaszający częstochowskie wydarzenie to Martin Lewandowski podczas rozmowy z Mateuszem Borkiem w studio przed galą stwierdził, że jeszcze wszystkie szczegóły nie zostały dopięte i że co prawda pod koniec września lub na początku października odbędzie się w Polce kolejna gala KSW, to na sto procent nie można powiedzieć że będzie to właśnie Częstochowa, choć i on i Maciej Kawulski bardzo liczą, że tak się stanie.

Główną postacią na plakacie promującym KSW 32 jest Krzysztof Kułak. Kułak bił się po raz ostatni na KSW 25, kiedy to przegrał z Abu Azaitarem. Potem "Model" sam mówił o różnych, innych planach związanych ze swoją karierą, wspominano o jego ewentualnym występie na finałowej częstochowskiej PLMMA w grudniu 2014, jednak nic z tych założeń nie wyszło i ostatecznie zobaczymy Kułaka w Częstochowie, ale na KSW 32.

Oprócz Kułaka pod Jasną Górą będziemy mogli zobaczyć także odłożoną w czasie konfrontację mistrza kategorii półśredniej Borysa Mańkowskiego z Michailem Tsarevem. Wstępnie miało do niej dojść w Poznaniu, na KSW 30, jednak oficjalnie z powodu choroby Rosjanina wtedy ten bój nie mogł zostać stoczony. Teraz jest wielka szansa, że wszystko uda doprowadzić się do szczęśliwego końca, bo to może być porywająca walka.

Tak jak porywający może być pojedynek Artura Sowińskiego z Kleberem Koike Erbstem. Erbst zaimponował wszystkim fanom MMA swoją potyczką z Anzorem Azhievem na KSW 30. 25-letni Japończyk z brazylijskimi korzeniami w imponującym stylu poddał czeczeńskiego wojownika i tym samym narobił wszystkim apetytu na kolejny występ na gali KSW. Bitwa z "Kornikiem" zapowiada się na bardzo ciekawe wydarzenie.

Dodatkowo w rozmowie z portalem MMAnia.pl o swoim ewentualnym występie w Częstochowie wspomniał Maciej Jewtuszko. Bardzo prawdopodobne, że to on zostanie wskazany na rywala Krzysztofa Kułaka, który ma bić się na KSW 32 w kat. do 77 kg.

JAM

Opublikowano: 2015-05-23

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również