Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 32. Wyniki, relacja i punktacja NA ŻYWO runda po rundzie

ksw-32-wyniki-relacja-i-punktacja-na-zywo-runda-po-rundzie

Wyniki, relacja i punktacja runda po rundzie z gali KSW 32 w Londynie. Dodatkowo dla naszego portalu walki z londyńskiej gali będzie sędziował m.in. Paweł Nastula, Krzysztof Jotko i Wojciech Orłowski.

Mariusz Pudzianowski vs. Peter Graham

Runda 1.
Graham próbował podbródkowym trafić Mariusza, ale cios nie doszedł do celu i po chwili Pudzian ruszył po nogi rywala i sprowadził go do parteru. Pudzianowski kontrolował i powoli rozbijał Grahama z góry, a ten próbował wykluczać ręce Polaka. 20 sekund przed końcem, sędzia podniósł walkę i Pudzianowski próbował ponownie przenieść walkę do parteru, a kiedy to mu się nie udało, z nieznanych przyczyn położył sie na plecy, a Graham poczęstował go potwornie mocnym prawym, który spowodował spore krawienie z nosa Polaka.

Krzysztof Jotko: 10-9 Pudzianowski
Paweł Nastula: 10-9 Pudzianowski
Wojciech Orłowski: 10-9 Pudzianowski

Runda 2.
Wyczerpany po pierwszej rundzie Pudzianowski, od razu spróbował obalić Grahama, ale ten wybronił próbę Polaka i zdobył dominującą pozycję. Po chwili Peter podniósł pozycję i zaprosił naszego reprezentanta do stójki. Zmęczony Pudzianowski wolno się podnosił, a kiedy już stanął na nogi Graham rzucił się na niego z ciosami. Jednym z nich powalił Pudziana i dobił łokciami w parterze.

Werdykt: Peter Graham pok. Mariusza Pudzianowskiego przez TKO (ciosy w parterze), 2 runda

Borys Mańkowski vs. Jesse Taylor

Runda 1.
Bardzo szybko próbował sprowadził Mańkowskiego Amerykanin, jednak Polak nie dał się zaskoczyć. Po chwili Taylor i tak zdobył dominującą pozycję, ale Borys bardzo dobrze bronił się z pleców i po chwili to on zyskał przewagę i był z góry. W połowie pierwszej rundy Mańkowski zdobył plecy rywala i próbował zapiąć mataleo. Kiedy Jesse Taylor wstawał Borys uderzył kolanem, ale Amerykanin był jeszcze w parterze. Po krótkiej przerwie walka została wznowiona, a Borysowi został odjęty punkt. Jednak niczego to nie zmieniło, bo parę sekund później zawodnik Ankosu Zapasy Poznań zapiął gilotynę, której już nie puścił do końca.

Werdykt: Borys Mańkowski pok. Jesse'ego Taylora przez poddanie (gilotyna), 1 runda

Marcin Różalski vs. James McSweeney

Runda 1.
Od low kicka rozpoczął Marcin Różalski, a McSweeney odpowiedział...front kickiem w krocze. Po chwili przerwy pojedynek został wznowiony. McSweeney zepchnął Różala na siatkę i trafił latającym kolanem. James po chwili sprowadził walkę do parteru, ale Marcin bardzo dobrze go skontrował i znalazł się w pozycji dominującej, którą po chwili stracił i oddał plecy. McSweeney nie zmarnował okazji i poddał Polaka zapinając mataleo.

Werdykt: James McSweeney pok. Marcina Różalskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), 1 runda

Goran Reljic vs. Tomasz Narkun

Runda 1.
Bardzo spokojnie obaj rozpoczęli, po minucie Reljic trafił dobrym prawym, ale po chwili Narkun odpowiedział fort kickiem i prawym sierpowym, po którym Chorwat znalazł się na deskach. Narkun rzucił się na rywala i dobił go potężnymi ciosami w parterze i został nowym mistrzem organizacji KSW.

Werdykt: Tomasz Narkun pok. Gorana Reljica przez TKO (prawy sierpowy i ciosy w parterze), 1 runda

Mateusz Gamrot vs. Marif Piraev

Runda 1.
Piraev od samego początku wywierał presję w tym pojedynku. Kapitalnym obaleniem popisał się Mateusz Gamrot. Najpierw zamarkował prawy sierpowy i zszedł po nogi rywala, skutecznie go przewracjąc. Reprezentant Ankosu znalazł się w pozycji bocznej, ale po chwili Piraev wciągnął Polaka do gardy. Pod koniec rundy Piraevowi udało się powrócić do stójki, jednak cały czas był dociskany do siatki.

Krzysztof Jotko: 10-9 Gamrot
Paweł Nastula: 10-9 Gamrot
Wojciech Orłowski: 10-9 Gamrot

Runda 2.
Podobnie rozpoczęła się druga runda. Po chwili "Gamer" skontrował rywala dobrym prawym sierpowym. Po chwili Piraev po okrężnym kopnięciu złapał kontuzję, bo trafił w łokieć Polaka. Gamrot trafił kilkoma dobrymi ciosami, był nawet blisko skończenia walki przed czasem, ale Piraev przetrwał trudne chwile. Marif dobrze bronił się z pleców, ale kontrola w parterze Gamrota to klasa światowa. Kilka sekund później Mateusz przyśpieszył i ciosami młotkowymi raz po raz trafiał oponenta, który był już półprzytomny. Sędzia Piotr Michalak widział, że Piraev nie odpowiada na agresję Polaka i przerwał ten pojedynek.

Werdykt: Mateusz Gamrot pok. Marifa Piraeva przez TKO (ciosy w parterze), 2 runda

Jim Wallhead vs. Rafał Moks

Runda 1.
Obaj zaczęli bardzo spokojnie. Przez dwie minuty nie padł praktycznie żaden cios. Moks spróbował obalenia, jednak bez żadnych problemów wybronił tę próbę Wallhead. Po chwili Rafał dwukrotnie zepchnął pod siatkę i próbował wkręcić się po jego nogę. Za pierwszym razem z problemami Jim wyszedł z techniki Polaka. Kilka sekund później dobrym łokciem trafił Rafał Moks. Od tego momentu do końca rundy niewiele się wydarzyło.

Krzysztof Jotko: 10-10
Paweł Nastula: 10-9 Moks
Wojciech Orłowski: 10-9 Moks

Runda 2.
Wallhead szukał lewego sierpowego, jednak Moks był nieuchwytny i raz bardzo ładnie zastopował Anglika low kickiem. Obaj atakowali pojedynczymi ciosami. Wallhead próbował uderzać rękami, a Moks więcej kopał. Po chwili Anglik trafił prawym sierpowym, po którym Polak się zachwiał. Jim nie zastanawiał się i od razu poprawił lewym, dorzucił jeszcze prawy i Polak znalazł się na deskach. Wallhead dobił Moksa w parterze, co było formalnością.

Werdykt: Jim Wallhead pok. Rafała Moksa przez TKO (prawy sierpowy i ciosy w parterze), 2 runda

Oli Thompson vs. Michał Włodarek

Runda 1.
Obaj dosyć nerwowo rozpoczęli, Oli Thompson po chwili próbował sprowadzić walkę do parteru, jednak to mu się nie udało i walka trafiła pod siatkę, gdzie Anglik dociskał Włodarka przez pół rundy. Po trzech minutach walki w klinczu, sędzia Piotr Michalak przerwał pojedynek i wznowił na środku. Po chwili Thompson próbował tego samego, jednak tym razem Włodarek odwrócił Anglika i to on dociskał do siatki rywala już do końca rundy.

Krzysztof Jotko: 10-9 Włodarek
Wojciech Orłowski: 10-9 Włodarek
MMAnia.pl: 10-9 Włodarek

Runda 2.
Na początku rundy Włodarek próbował sprowadzenia i to mu się udało, jednak Anglik po chwili wstał i walka znowu toczyła się pod siatką, gdzie przewagę miał Michał Włodarek. Po połowie rundy zawodnicy byli już nieco zmęczeni. Włodarek starał się atakować front kickami. Uderzenia dochodziły do celu, ale nie robiły wrażenia na Thompsonie. Włodarek spróbował obalenia, lecz Oli wybronił próbę i spuścił kilka łokci na głowę Polaka. Po chwili to nasz reprezentant znalazł się z góry i udało mu się nawet zdobyć plecy rywala, ale nie utrzymał zbyt długo tej pozycji.

Krzysztof Jotko: 10-9 Włodarek
Wojciech Orłowski: 10-8 Włodarek
MMAnia.pl: 10-9 Włodarek

Runda 3.
Po kilku wymianach w stójce, Włodarek efektownie - przebiegając przez całą klatę - sprowadził rywala do parteru. Kiedy Thompson próbował wstać Włodarek uderzył mocnym kolanem, które rozcięło głowę Anglika. Ale Oli był jeszcze w parterze. Piotr Michalak przerwał pojedynek, a Oli Thompson nie chciał go kontynuować i tym samym Michał Włodarek został zdyskwalifikowany i zaliczył pierwszą porażkę w karierze.

Werdykt: Oli Thompson pok. Michała Włodarka przez dyskwalifikację (kolano w parterze), 3 runda

Brett Cooper vs. Maiquel Falcao

Runda 1.
Od ostrej wymiany obaj rozpoczęli pojedynek. Po chwili Falcao trafił mocnym prawym. Kilka sekund później ponownie trafił lewym i poprawił świetnym długim prawym, którym znokautował Bretta Coopera.

Werdykt: Maiquel Falcao pok. Bretta Coopera przez KO (prawy kros), 1 runda

Leszek Krakowski vs. Andre Winner

Runda 1.
Od pierwszych sekund Krakowski spychał na siatkę Winnera i tam próbował uderzeń. Winner walczył bardzo spokojnie, a Leszek, ktory do klatki wszedł nieco spięty wydawał się już zmęczony po połowie rundy. W ostatniej minucie pierwszej odsłony doszło do wymiany i Anglik trafił Polaka, jednak nie zrobiło to na naszym reprezentancie większego wrażenia. Winner zakończył rundę mocnym okrężnym kopnięciem pod prawy łokieć Polaka.

Runda 2.
Bardzo niewiele działo się w drugiej rundzie pojedynku. Bardzo bierny Andre Winner dawał się co chwilę dociskać do siatki, spod której bez większych problemów za każdym razem wychodził.

Runda 3.
Na początku rundy rzucił się na swojego rywala Leszek Krakowski, jednak Winner przepuścił ciosy Polaka i walka ponownie trafiła pod siatkę. Anglik walczył na wstecznym i często trafiał naszego reprezentanta. Nieustępliwy Krakowski cały czas szedł do przodu i walka co chwilę toczyła się pod siatką. Polak mimo wielokrotnych prób sprowadzeń, nie był w stanie przewrócić rywala, ale to on w tej walce wywierał presję.

Werdykt: Leszek Krakowski pok. Andre Winnera jednogłośną decyzją sędziów

Wyniki:

Walka wieczoru.

 • 120 kg.: Peter Graham pok. Mariusza Pudzianowskiego przez TKO (ciosy w parterze), 2 runda

Główna karta.

 • O mistrzostwo wagi pólśredniej (77 kg.): Borys Mańkowski pok. Jesse'ego Taylora przez poddanie (gilotyna), 1 runda
 • 120 kg.: James McSweeney pok. Marcina Różalskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), 1 runda
 • 93 kg.: Tomasz Narkun pok. Gorana Reljica przez TKO (prawy sierpowy i ciosy w parterze), 1 runda
 • 70 kg.: Mateusz Gamrot pok. Marifa Piraeva przez TKO (ciosy w parterze), 2 runda
 • 77 kg.: Jim Wallhead pok. Rafała Moksa przez TKO (prawy sierpowy i ciosy w parterze), 2 runda
 • 120 kg.: Oli Thompson pok. Michała Włodarka przez dyskwalifikację (kolano w parterze), 3 runda
 • 84 kg.: Maiquel Falcao pok. Bretta Coopera przez KO (prawy kros), 1 runda
 • 70 kg.: Leszek Krakowski pok. Andre Winnera jednogłośną decyzją sędziów

Opublikowano: 2015-10-31

Komentarze

av

Fachowcy od MMA poszli spać tak mial pudzian wygrać. Kita to jest zawodnik wagi ciężkiej . tybura Grabowski

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również