Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 39. Bez Popka, Khalidov i Mańkowski zaproszeni na negocjacje

ksw-39-bez-popka-khalidov-i-mankowski-zaproszeni-na-negocjacje

Gala KSW na Stadionie Narodowym, co oczywiste, budzi ogromne zainteresowanie. Trudno się więc dziwić, że każdy dzień przybliżający nas do 27 maja 2017 przynosi kolejne doniesienia, dotyczące historycznego wydarzenia, do którego ma dojść w Warszawie.

Dziś - za sprawą strony sportowefakty.pl - dowiedzieliśmy się że po tym, jak Borys Mańkowski wyraził chęć stoczenia pojedynku z Mamedem Khalidovem, a Khalidov wyraził zainteresowanie tym bojem, do gry wkroczyli właściciele wiodącej, europejskiej organiacji MMA.

Jeden z nich, Maciej Kawulski, wyjaśnił że możliwość zorganizowania takiego potencjalnego hitu to rzecz, której nie wolno zignorować. I zaprosił obu panów na negocjacje.

Na żadne negocjacje nie został natomiast zaproszony przez szefów polskiej organizacji Popek. Jak wynika z ostatnich doniesień, potwierdzonych także przez sportowefakty.pl., niedawny rywal Pudziana musi zdecydowanie poprawić swoje sportowe "osiągi", by móc znów wejść do okrągłej klatki KSW.

I choć w internecie krążą plakaty mówiące o walce Pawła Mikołajuwa z aktorem Tomaszem Oświecińskim, to na pewno nie należy ich brać poważnie. Takiego freak fightu KSW z pewnością nie zorganizuje. Kolejne wyzwanie "Popka" ma być sportowe, rywal nie będzie już tak doświadczony jak "Pudzian", a na poziomie rapera. Kolejna walka samozwańczego "Króla Albanii" prawdopodobnie odbędzie się w drugiej połowie roku, więc jego fani muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość - czytamy na stronie sportowefakty.pl.

Opublikowano: 2017-02-06

Komentarze

av

@:
Pomyliły ci sie gale bo bonus będzie sie bil z ziomkiem z krórym nagrywa płyty, na boxing club night czy cos podobnego.

av

Bzdura, a walka Popka z Bonusem BGC?

av

Bonus by wygrał z Popkiem to nie zrobią tej walki xd

av

Będzie na ksw Popek kontra Cichopek

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również