Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW. Bart "Bartimus" Palaszewski na jednej z najbliższych gal?

ksw-bart-bartimus-palaszewski-na-jednej-z-najblizszych-gal

Ciekawę wymianę zdań między Kenadallem Grovem (17-13-1 MMA, 0-2 KSW), Bartem Palaszewskim (36-17 MMA) i współwłaścicielem KSW Martinem Lewandowskim wypatrzyliśmy na Twitterze. Na razie trudno wysnuwać z niej jakiekolwiek daleko idące wnioski, jednak my chętnie zobaczylibyśmy "Bartimusa" na którejś z gal KSW.

Grove - jak widzimy - zachęca Martina Lewandowskiego do wzięcia Palaszewskiego pod swoje skrzydła, a jedna z dwóch najważniejszych postaci w KSW wcale nie mówi nie, a wręcz przeciwnie.

30-letni Palaszewski, czyli Bartłomiej Pałaszewski, urodził się w Warszawie. W wieku 13 lat wyjechał do USA i na początku zajmował się tam wszystkim, tylko nie sportem. Karierę w MMA rozpoczał w 2002 roku. W 2011 roku, po tym jak Dana White postanowił zlikwidować WEC w której występował "Bartimus", pochodzący z polski wojownik trafił do UFC.

W największej federacji MMA na świecie ten wyróżniający się nie tylko umiejętnościami, ale i fryzurą zawodnik, stoczył cztery pojedynki, z których trzy przegrał. Po ostatniej porażce w kwietniu 2013, podczas finałowej gali TUF 17 z Cole Millerem, Palaszewski został zwolniony z kontraktu.

Wszystko to nie zmienia faktu, że na pewno byłby bardzo ciekawym uzupełniem każdej karty walk federacji KSW.

WOJ

Opublikowano: 2013-06-22

Komentarze

av

grove ma 13 porazek a nie 3 :))

av

@mario:
Słusznie :-)))

av

NIe Bartłomiej, tylko Bartosz. A co do tego "W wieku 13 lat wyjechał do USA i na początku zajmował się tam wszystkim, tylko nie sportem". To przesada. Od dziecka trenował judo, potem przerzuciłsię na inne sztuki walki.

av

@John:
Niepotrzebnie uwierzyliśmy Wikipedii. Tam stoi jak wół Bartłomiej. A co do reszty to był taki skrót myślowy, może i wyszło z tego lekkie nadużycie. Ale nie celowe. Więc jeśli ktoś się poczuł urażony to sorry !

av

Trzeba dodać, że Bart pokonał w WEC Anthony'ego Pettis'a :)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również