Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW. Nastula vs. Bedorf o mistrzowski pas. Jest jeden warunek

ksw-nastula-vs-bedorf-o-mistrzowski-pas-jest-jeden-warunek

Federacja KSW zaczęła się ostatnio mocno zbroić w kategorii ciężkiej. Podpisanie kontraktu z Pawłem Nastulą (4-4 MMA, 0-0 KSW) było bardzo dobrym, wizerunkowym ruchem. Były, złoty medalista olimpijski w judo i jeden z pierwszych zawodników promujących MMA w Polsce, to idealny kandydat do budowania nowej jakości w wiodącej, europejskiej federacji mieszanych sztuk walki.

Nastula ma być jedną z gwiazd najbliższej KSW 22 (16 marca 2013, hala stołecznego Torwaru). Podczas tej samej gali w ringu zobaczymy także Karola Bedorfa (8-2 MMA, 4-2 KSW). I - jak się okazuje - dla obu fighterów występy w Warszawie będą miały kluczowe znaczenie.

- Jeśli obaj wygrają, spotkają się w pojedynku o mistrzowski pas naszej federacji - mówi portalowi MMAnia.pl Martin  Lewandowski, współwłaściciel KSW. - Oczywiście, w sytuacji gdy wypadki potoczą się inaczej, to albo Paweł, albo Karol, będą w następnej kolejności z innym, wybranym rywalem walczyć o tytuł. Na razie jednak zakładamy, że o trofeum w najbardziej prestiżowej kategorii wagowej rywalizować będą właśnie Nastula z Bedorfem.

Lewandowski zaprzeczył też, jakoby KSW planowała zorganizowanie turnieju o mistrzostwo wagi ciężkiej.

- Ta formuła rywalizacji nie wchodzi w grę. Natomiast, tak jak wspomniałem, każda walka jest znacząca i prowadzi do ważnych rozstrzygnięć - dodał w rozmowie z portalem MMAnia.pl współwłaściciel KSW.

JAM

Opublikowano: 2013-01-06

Komentarze

av

powinni zrobić turniej w wadze ciężkiej dla polaków 8 walk:

Paweł Nastula vs Mariusz Pudzianowski
Karol Bedorf vs Daniel Omielańczuk
Kamil Waluś vs Krystian Kopytowski
Marcin Różalski vs Szymon Bajor
Damian Grabowski vs Michał Kita
Błażej Wójcik vs Michał Tybura
Michał Andryszak vs Piotr Piotrowski
Marcin Bartkiewicz vs Kamil Bazelak

albo wymieszać losowo, na takim zestawieniu mogli by zmierzyć się w finale Grabowski vs Bedorf

av

Po Cholere w turnieju w wadze ciężkiej bazelak? To nie jest żadne zawodnik a poziom jaki prezentuje to mniej niż zero. Bartkiewicz już miał swoją szanse i pokazał się bardzo słabo, kondycja na 1 runde. Kopytowski narazie bije ogórki a ostatnio zebrał od porządnego zawodnika manto. Waluś to samo, bije narazie samych leszczy.

av

fajna walka mojm zdaniem pan Pawel wygra

av

Sorrki, Aszbabian, ponieważ, gdzieś tam poniekąd też sie podpisuję po części "BAB"ian (nie chcąc sugerowć jajników tylko ewenualne jaja) to śmię się odezwać i zapytać czy to typowanie dla Pana Nastuli z tym Panem Pudzianem to żart (jak sądzę na rozgrzewkę medialną, i ewentualnoą pożywkę dla mniej zoriernowanych madiów) ?. Sorrki ale klasa Nastuli jest za wysoka moim skromnym zdaniem nawet na tego typu typowanie. Szacun dla Pudziana jako Strong Mana i niech dalej się rozwija, powodzenia. A Nastula na dester po dobrze wykonanej robocie.

av

baba, czyta dalej i pyta Tych co wiedzą więcej jaki jest ranking/score Pana Bazelaka w MMA na dzień dzisiejszy?

av

Byle by Pawłowi nie wyłożyli jakiegoś zSappanego Fajufasa tak jak ostatnio Mariuszowi, bo rzygnę.

av

albo zrobić turniej 4 Polaków i 4 zagranicznych np.Pudzian,Coco,Nastula i Waluś albo Różal i V.Overeem,Lloret i dobrać jeszcze z dwóch.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również