Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Ladies Fight Night: That's All Folks! WYNIKI i relacja na żywo

ladies-fight-night-thats-all-folks-wyniki-i-relacja-na-zywo

K-1. Patrycja Krawczyk vs. Aleksandra Jursowa

Patrycja Krawczyk rozstrzygnęła losy walki wieczoru już w pierwszej rundzie. Nie dość bowiem, że mocno obijała twarz Jursowej ciosami, to jeszcze z konsekwencją okopywała jej nogi low-kickami. I po jednym z takich niskich kopnięć Jursowa wyraźnie straciła ochotę do dalszego pojedynkowania się, czemu dała wyraz w przerwie w narożniku, prosząc trenera o przerwanie pojedynku. Zwyciężczynią - oraz zdobywczynią nagrody głównej, czyli nowego telewizora - została Patrycja Krawczyk. Dodajmy, że to nie pierwszy raz kiedy bohaterka najważniejszego boju łódzkiego widowiska w ten sposób wykończyła przeciwniczkę.

K-1. Sylwia Juśkiewicz vs. Magdalena Kasprzyk

ŁAŁ raz jeszcze! Jak petarda gnała przez walkę z Magdaleną Kasprzyk Sylwia Juśkiewicz. I to petarda bardzo groźna, której sposób poruszania się był totalnie nie do odgadnięcia dla przeciwniczki. Gradem ciosów, jakim poczęstowała zawodniczka Fight Club Łódź swoja rywalkę, można by z powodzeniem obdarować kilka innych walk. Szybkość, świetne wyczucie boju, bardzo dobra praca na nogach, no i te kombinacje bite z prędkością prawie że światła dla Kasprzyk - to były największe atuty Juśkiewicz w tym pojedynku. Oglądaliśmy też, dodajmy, w jej wykonaniu backfist, superman punch oraz kilkakrotnie wciśniętą w narożnik i obijaną zawodniczkę Target Team, która tuż przed końcem trzeciej rundy zaliczyła jeszcze nokdaun. Brawa dla obu pań, jednak ewidentnie było to jednostronne show - show Sywlii Juśkiewicz.

MMA. Weronika Zygmunt vs. Virak Furo

ŁAŁ! To najlepsze określenie tego, co zaprezentowała Weronika Zygmunt w pojedynku z Virak Furak. Polka zaprezentowała świetne zapasy i znakomicie kontrolowała przebieg wypadków, a jej piękne rzuty przez biodro, którymi raz za razem sprowadzała Węgierke na ziemię, zasługiwały zdecydowanie na ippon. Nie było to jednak judo, a MMA, więc trenująca w Krakowie wojowniczka na ziemi dobijała przeciwniczkę mocnymi ciosami, albo próbowała wykończyć ja poddaniem, np. balachą. Ostatecznie o zwycięstwie swietnie dysponowanej Zygmunt zadecydowała potężne ground & pound. Była to bardzo dobra walka zwyciężczyni.

K-1. Katarzyna Posiadała vs. Marta Gusztab

Katarzyna Posiadała narzuciła w pojedynku z Martą Gusztab bardzo szybkie tempo i utrzymywała je do końca boju, często trafiając - przede wszystkim ciosami prostymi - swoją rywalkę. Mimo dzielnej postawy, i woli walki aż do ostatniego gongu, reprezentantka Kohorty Poznań nie była w stanie w żaden sposób przeciwstawić się sile rywalki, co było - niestety - widać także po jej twarzy...

MMA. Lilla Vincze vs. Veronica Macedo

Znów, jak to w pojedynkach pań, było ostro i bezkompromisowo. Pochodząca z Wenezueli zawodniczka klubu Ankos MMA zaatakował z wielkim impetem Węgierkę. I trafiła ją niezwykle efektownym, frontalnym kopnięciem na głowę. Naruszona Vincze walczyła już tylko o przetrwanie, jednak mocno obijana w narożniku klatko-ringu, leżąc na plecach, niewiele mogła zdziałać. I ostatecznie przegrała z Macedo przez TKO już w pierwszej rundzie.

K-1. Joanna Pawlik vs. Lucia Cmarowa

Gdyby Joanna Pawlik prezentowała się w całym pojedynku ze Słowaczką tak jak w drugiej jego rundzie, wygrałaby w Łodzi. Zawodniczka klubu Kohorta Poznań świetnie boksowała i umiejętnie punktowała rywalkę w tym właśnie starciu. W pierwszej rundzie Polce nie szło jednak tak dobrze, w trzeciej natomiast bardziej doświadczona Cmarova poczuła zagrożenie i uszczelniła gardę oraz - podobnie jak w pierwszych trzech minutach - lepiej wykorzystywała swoje bardzo dobre warunki fizyczne, czyli długie nogi i ręce prowadząc potyczkę głównie w dystansie, nie pozwalając Polce na jego zbyt częste skracanie. Warto jednak dodać, że po tym boju obie wojowniczki zasłużyły na rzęsiste oklaski - była to bowiem toczona na pełnym gazie przez pełne dziewięć minut bezkompromisowa bitwa bez kalkulacji i unikania mocniejszych ciosów. Brawa dla obu pań.

MMA. Magdalena Oleska vs. Valerija Sochenko

Błyskawicznie zakończyła sie kolejna potyczka łódzkiej gali, także toczona w formule MMA. Łotyszka z miejsca ruszyła na reprezentantkę Corio Team Magde Oleską, trafiła ją potężnym ciosem, a potem dobiła gradem uderzeń w parterze. Po 24 sekundach boju było już więc po wszystkim.

MMA. Diana Tapalaj vs. Hanna Gujwan

Hanna Gujwan już w pierwszej rundzie zyskała spora przewagę nad Dianą Tapalaj. Od początku zawodniczka z Rzeszowa narzuciła rywalce swoje warunki gry, atakując ją i próbując poddac duszeniem zza pleców. Chełmianka miała jednak na tyle sił i determinacji, by uniknąć zagrożenia, nie potrafiła jednak wykorzystać swojej szansy, gdy w pewnym momencie znalazła się w parterze w pozycji z góry, w gardzie przeciwniczki. W drugim starciu Gujwan w dalszym ciągu, konsekwentnie, naruszała przeciwniczkę w ulubionej przez siebie stójce, by w w połowie tej rundy znów spróbować poddania zza pleców. Tym razem już skutecznie.

K-1. Nikola Zasępa vs. Aleksandra Piasecka

Bardzo wyrównana była pierwsza walka łódzkiej gali. Dwie panie, które stoczyły swój pierwszy tak poważny pojedynek w dotychczasowej karierze, czyli Aleksandra Piasecka i Nikola Zasępa, rzuciły na szalę wszystkie swoje umiejętności. Na korzyść reprezentantki Golden Dragon Gym Bydgoszcz zadziałała większa liczba celnych, mocnych ciosów. I to właśnie 23-letnia Aleksandra Piasecka została zwyciężczynią tego boju.

Wyniki Ladies Fight Night 2:

Walka wieczoru,

 • K-1. 56 kg.: Patrycja Krawczyk pok. Aleksandrę Jursową przez TKO (poddanie przez narożnik), 1. runda (3:00)

Pozostałe.

 • K-1. 52 kg.: Sylwia Juśkiewicz pok. Magdalenę Kasprzyk jednogłośną decyzją sędziów
 • MMA. 54 kg.: Weronika Zygmunt pok. Virak Furo przez TKO (ciosy w parterze), 1. runda (3:06)
 • K-1. 60 kg.: Katarzyna Posiadała pok. Martę Gusztab jednogłośną decyzją sędziów
 • MMA. 61 kg.: Veronica Macedo pok. Lillę Vincze przez TKO (ciosy w parterze), 1. runda (2:13)
 • K-1. 61 kg.: Lucia Smarova pok. Joannę Pawlik jednogłośną decyzją sędziów
 • MMA. 52 kg.: Valerija Sochenko pok. Magdę Olelską przez TKO (ciosy w parterze), 1. runda (0:24)
 • MMA. 52 kg.: Hanna Gujwan pok. Dianę Tapalaj przez poddanie (duszenie zza pleców), 2. runda (2:43)
 • K-1. 60 kg.: Aleksandra Piasecka pok. Nikolę Zasępę jednogłośną decyzją sędziów

Opublikowano: 2016-04-01

Komentarze

av

Valerija Sochenko pochodzi z Lotwy, a nie Litwy... Niestety

av

walka Juskiewicz vs Kasprzyk, hmmm troche skromnosci i szacunku, Kasprzyk dowiedziała sie o walce dwa dni przed gala, wygrała gratulacje ale jak taka teraz pewna, mogła skończyć walke przed czasem, jednak sie jej nie udało.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również