Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Lavar Johnson: 5 lat więzienia za brutalne pobicie dziewczyny

lavar-johnson-5-lat-wiezienia-za-brutalne-pobicie-dziewczyny

Dobrze znany wojownik wagi cieżkiej Lavar Johnson (18-10 MMA) spędzi najbliższe pięć lat w więzieniu. 38-letni Amerykanin został w ten sposób ukarany przez sąd za szczególnie brutalne pobicie swojej dziewczyny, którego "Big" dopuścił się kilka miesięcy temu.

Mierzący 190 cm i ważący 114 kg Johnson uderzał głową kobiety o ścianę i podłogę, bił ją też pieściami i kopał kolanami.

Dlatego też sędzia nie znalazła dla niego żadnych okoliczności łagodzących, choć znajomi i przyjaciele amerykański wojownika przekonywali, że siedem lat spędzonych z pobitą przyjaciółką był dla niego niezwykle ciężkim i trudnym psychicznie okresem.

Dla Johnsona nie był to pierwszy raz, gdy popadł w konflikt z prawem. Wcześniej był już skazany za rozbój dokonany pod wpływem alkoholu.

W 2009 roku natomiast popadł w inne tarapaty. Gdy uczestniczył w rodzinnej uroczystości, doszło do strzelaniny. Pięć osób, w tym Johnson, trafiło potem w ciężkim stanie do szpitala. Jeden z poszkodowanych zmarł.

Johnson, po tym wydarzeniu, choć przez miesiąc nie mógł nic jeść i pić z powodu poważnego uszkodzenia żołądka, doszedł do siebie oraz powrócił do startów w MMA.

Amerykański wojownik toczył swoje boje na galach m.in. Strikeforce, UFC i organizacji Bellator. Po raz ostatni widzieliśmy go w akcji we wrześniu 2014, w przegranym pojedynku z Cheickiem Kongo na Bellatorze 123.

Johnson ze swoich stoczonych w niedalekiej przeszłości sześciu pojedynków wygrał ledwie jeden.

JAM

Opublikowano: 2016-05-01

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również