Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Łukasz Bieńkowski o zwolnieniu z PLMMA: nie rozumiem tej sytuacji

lukasz-bienkowski-o-zwolnieniu-z-plmma-nie-rozumiem-tej-sytuacji

Łukasz Bieńkowski nie będzie już walczył w PLMMA - oświadczył niedawno MMAnii.pl Mirosław Okniński. TUTAJ, w wywiadzie dla naszego portalu, opowiedział o przyczynyach swojej decyzji. Łukasz Bieńkowski, na swoim facebookowym profilu, postanowił przedstawić swój punkt widzenia. Oto co napisał:

W związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi mojej osoby chciałbym wyjaśnić kilka kwestii. Prawdą jest, że nie będę walczył na gali PLMMA w Legionowie, która odbędzie się 24 października o czym - jak wszyscy - dowiedziałem się z Internetu. Wyjaśnienia, że nie mozemy dogadać się co do sponsorów, a potem, że i tak pewnie sam bym zrezygnował z walki jest okazaniem braku szacunku dla mnie i mojej ciężkiej pracy, którą już włożyłem w przygotowania do walki. Nie miałem zamiaru niczego zmieniać!

Ja mam swoich sponsorów i muszę dbać, żeby ich loga były widoczne na stoju, w którym walczę. Organizacja ma również swoich i ja to rozumiem, co niejednokrotnie pokazałem. Z mojej strony nie było żadnego problemu z zamieszczeniem loga sponsorów organizacji na moim stroju do walki. Cała sytuacja jest dla mnie niezrozumiała i uważam, że nie powinna mieć miejsca. Skoro już jednak nie będę walczył na tej gali, nie rozumiem dlaczego jest ona nadal promowana z wykorzystaniem mojego wizerunku?

Jeżeli chodzi o osobę Prezesa Profesjonalnej Ligi, to rozumiem, że jako prezes ma prawo zwolnić każdego jeśli ma tylko na to ochotę. Ja pomijając całą tą sytuację, uważam go za bardzo dobrego trenera, jestem mu wdzięczny za okazaną pomoc w treningach i za to, że dał mi szansę pokazania się.

Mimo wszystko zapraszam wszystkich kibiców do oglądania gal PLMMA zarówna na żywo, jak i przed telewizorami. Dopingujcie wszystkich zawodników, bo wkładają w przygotowania naprawdę dużo pracy. Sam jestem ciekaw kilku przyszłych pojedynków, w tym Zieliński - Ziółkowski.

Życzę dobrej walki i powodzenia chłopakom.

Pozdro

Opublikowano: 2014-09-25

Komentarze

av

W porządku koleś. Mam nadzieję, że niedługo znowu go zobaczymy, jak komuś łeb urywa - tym razem bez DQ.

av

lojalność , już to mowilem . teraz trzeba szukac trenera organizatora walk itd. kto następny? Marian Ziulkowski jak będzie dalej lojalny i tak walczyl jak teraz to za dwa lata będzie w ufc. cierpliwość i lojalność. chytry zawsze dwa razy traci.

av

Czyżby Mirek zaczął przyjmować maniery Dana Whita? PLMMA do UFC to nieco brakuje.

av

I oby na takim poziomie to zostało. Okniński jest jaki jest, ale nie sądzę aby źle życzył zawodnikom.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również