Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Mamed Khalidov przeszedł operację. Powrót w drugiej połowie 2015?

mamed-khalidov-przeszedl-operacje-powrot-w-drugiej-polowie-2015

Będzie operacja czy nie - to pytanie zadawali sobie fani Mameda Khalidova po tym, jak reprezentujący Polskę wojownik z poważną kontuzją wystąpił na KSW 29 i zapowiedział niedługo potem, że jego kłopoty zdrowotne mogą wymagać radykalnych działań.

Po pierwszych konsultacjach lekarskich, przeprowadzonych w Warszawie, pojawiła się jednak nadzieja, że operacja nie jest jedynym rozwiązaniem problemu ze zdrowiem Mameda. Federacja KSW ogłosiła, że jest ogromna szansa, by kilkumiesięczna fizjoterapia i rehabilitacja ustabilizowały kontuzjowany fragment kręgosłupa.

Niestety, ostatecznie zabieg okazał się niezbędny. Mamed przeszedł go 22 grudnia. Oto co sam o nim napisał na swoim facebookowym profilu:

Witam wszystkich serdecznie, jednak nie dało się uniknąć operacji. Operacja się udała, czekają mnie dwa miesiące rehabilitacji, po czym wracam do treningów. Jak Bóg da w drugiej połowie roku wracam do oktagonu KSW. Dziękuje wszystkim za wsparcie:-)))

Przypominamy, że 6 grudnia 2014 na KSW 29: Reload w Krakowie Khalidov po raz pierwszy od ponad czterech lat stoczył walkę na pełnym dystansie, wygrywając z Amerykaninem Brettem Cooperem przez jednogłośną decyzję.

JAM

Foto: facebookowy profil Mameda Khalidova

Opublikowano: 2015-01-04

Komentarze

av

Zdrowiej MISTRZU!

av

no gratuluje, na swoim profilu dodał w nawiasie "(odbyła się 22 grudnia)" a tutaj piszecie ze przeszedł operacje w ostatnich godzinach.. mimo ze post jest sprzed 7 godzin..

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również