Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Mańkowski: czuję się, jakby spełnił się mój polsko-amerykański sen

mankowski-czuje-sie-jakby-spelnil-sie-moj-polsko-amerykanski-sen

Borys Mańkowski przyznaje już zasadniczo, że będzie bohaterem walki wieczoru podczas gali KSW na PGE Narodowym. I potwierdza - nieoficjalnie - że zawalczy z Mamedem Khalidovem.

Podczas rozmowy z "Głosem Wielkopolskim" (zobacz TUTAJ) Mańkowski, choc formalnie nie ogłasza swojego boju z mistrzem wagi średniej KSW to szczerze o nim opowiada i ocenia swoje szanse w potyczce z jednym z najlepszych zawodników MMA w Europie.

"Diabeł Tasmański" przyznaje że bardzo szanuje Mameda i nie rozumie, dlaczego aż tak wielka fala hejtu wylewa się teraz na głowę pochodzącego z Czeczenii zawodnika. Dla Mańkowskiego bowiem Chalidow to porządny człowiek i wojownik, z kórego powinniśmy być dumni. Warto docenić, że ktoś taki walczy dla polskiej organizacji - podkreśla reprezentant Ankosu MMA.

I przy okazji dodaje, że pojedynek z taka osobowością to dla niego wyzwanie wyzwań oraz powód do dumy. Tym bardziej, że do walki dojdzie podczas historycznego widowiska KSW, zorganizowanego na Stadionie Narodowym.

Chciałem się bić na Stadionie, powiedziałem że będę się tam bił no i bije się na Stadionie, i wszystko ma się ku temu, by bić się w dodatku z Mamedem - wyjaśnia TUTAJ w rozmowie z Piotrem Łuczakiem z "Głosu Wielkopolskiego" Mańkowski. - To jest największa gala w historii KSW. Myślę też, że największa gala w historii europejskiego MMA - także będzie to potęga - a ja mam tam mieć walkę wieczoru. Czuję sie troszeczkę, jakbym spełnił swój polsko-amerykański sen. Także petarda - dodaje "Diabeł Tasmański" z Poznania.

A to pierwsze, historyczne wideo w którym Borys Mańkowski rzucił wyzwanie Mamedowi Khalidovowi:

Opublikowano: 2017-02-02

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również