Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Marcin Najman: dostałem propozycję walki z Akopem Szostakiem

marcin-najman-dostalem-propozycje-walki-z-akopem-szostakiem

Organizacja KSW poinformowała przy okazji niedawnej KSW 33, że swoją kolejną galę zorganizuje 5 marca 2016 w Warszawie. Ta decyzja to dobrze przemyślany ruch marketingowy. Od dłuższego już czasu bowiem, właśnie na ten miesiąc, swoja imprezę na Torwarze zapowiada Fight Exclusive Night.

Pomysł Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego, by uprzedzić kiełkującą konkurencję i mniej więcej w tym samym, ale delikatnie wcześniejszym, okresie zaprosić widzów  na własne wydarzenie ma więc całkiem konkretne uzasadnienie.

Tym bardziej, że - jak pamiętamy - szefowie KSW wykonywali już wcześniej podobne manewry i np. wynajmowali w całej Polsce hale w terminach, w których miały one zostać zarezerwowane przez UFC na pierwszy, polski event największej organizacji MMA na świecie.

Odpowiedź FEN na ostatnie koncepty KSW była jednoznaczna: podejmujemy wyzwanie, nie zmieniamy planów. Teraz, jak się okazuje, można wręcz powiedzieć, że Fight Exclusive Night zintensyfikowała działania, by przyciągnąć jeszcze większą uwagę publiczności. I postanowiła sięgnąć po wzorce, które niegdyś przynosiły sukcesy konkurencji.

Jak poinformował na swoim facebookowym profilu Marcin Najman szefowie FEN skontaktowali się z nim z konkretną propozycją.

No proszę, przed chwilą dostałem ofertę walki na gali FEN w marcu na Torwarze z Akopem Szostakiem. Niestety, teraz przyjąć tej walki nie mogłem, gdyż w marcu walczę z Jahmaiem Satischem o mistrzostwo Europy w K-1 podczas Boxing Night 12. A co przyszłość przyniesie, czas pokaże - napisał Marcin Najman (1-3 MMA), który swoją ostatnią walkę w MMA stoczył z Michalem Dobiasem (2-2 MMA) na finałowej PLMMA 45 w grudniu 2015, w Częstochowie. Polak poddał wtedy Słowaka gilotyną.

Jednym słowem: pojedynek o widza trwa. Pytanie kto następny zostanie użyty w celu jego przyciągnięcia. I czy w takiej sytuacji dojdzie do zaplanowanego wstępnie, marcowego boju Szostaka z Tyberiuszem Kowalczykiem, czy też jednak nie.

JAM

Opublikowano: 2015-12-01

Komentarze

av

Najman odmówił, to Jóźwiak udaje, że nie wie o co chodzi. Zachowanie prezesa FEN co najmniej bardzo słabe..

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również