Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Marcin Tybura przegrywa na M-1 Challenge 57

marcin-tybura-przegrywa-na-m-1-challenge-57

To nie był szczęśliwy wieczór dla Marcina Tybury (12-1 MMA), który na gali M-1 Challenge 57: Battle In The Heart Of The Continent, doznał pierwszej porażki w karierze. Walka w trzeciej rundzie została przerwana przez lekarza, powodem była złamana przegroda nosowa Polaka.

Tybura dobrze rozpoczął pojedynek, wyraźnie wygrywając pierwszą rundę, w której był aktywniejszy. Więcej kopał, obalał i kontrolował przeciwnika z góry, konsekwentnie go rozbijając. Druga runda już była bardziej wyrównana, nasz reprezentant miał coraz mniej sił i częściej do głosu dochodził Stephan Puetz (13-1 MMA).

W ostatniej odsłonie walki, Niemiec wyraźnie przyśpieszył i trafiał Polaka akcjami boskerskimi i kolanami. Sędzia odesłał porozbijanego Tyburę do lekarza, który stwierdził, że pojedynek musi zostać przerwany.

Opublikowano: 2015-05-03

Komentarze

av

O ile dobrze liczę, to Marcin ma jeszcze ze 2 walki na kontrakcie M-1, więc jeśli wygra w odpowiednio dominującym stylu (co jest bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę jakich ciężkich M-1 może mu dostarczyć), to nie widzę powodów, żeby UFC mu czegoś nie zaproponowało. Ale owszem, nad stójką i kondycją definitywnie musi popracować. Na jedną rundę jest niszczycielem, ale jak przeciwnik tą jedną rundę wytrzyma, zaczyna się robić gorąco.

av

No to lipa, teraz UFC się oddala o kilka walk. Kondycja i stójka fatalna lub po prostu Marcin miał gorszy dzień. Chociaż może i dobrze że stało się to teraz a nie w debiucie w UFC bo może poprawić błędy. To najszybciej zobaczymy w UFC z ciężkiej Grabowskiego lub niedocenianego Vonderleja Kamila B.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również