Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Marcin Wójcik blisko KSW

marcin-wojcik-blisko-ksw

Marcin Wójcik, którego oglądaliśmy ostatnio w walkach dla FEN, a wcześniej PLMMA, już niedługo ma występować na galach KSW - dowiedział się portal MMAnia.pl. 26-letni wojownik był związany z Fight Exclusive Night umową gwarantującą mu na dwa pojedynki. Ponieważ jej ważność właśnie dobiegła końca, zawodnik postanowił zmienić pracodawcę.

Wójcik (7-4 MMA) zadebiutował w FEN w lipcu ubiegłego roku, na gali nr 8. Szybko uporał się wtedy z Krzysztofem Pietraszkiem, który zastąpił kontuzjowanego Wojciecha Janusza. Później zawodnika z Piły oglądaliśmy także na FEN 9, kiedy to ostatecznie zmierzył się ze wspomnianym Januszem i pokonał go jednogłośną decyzją sędziów.

Przed podpisaniem kontraktu z Fight Exclusive Night Marcin Wójcik stoczył pięć walk dla Profesjonalnej Ligi MMA, z których cztery wygrał, w tym szybko przed czasem z utalentowanym Michał Oleksiejczukiem na PLMMA 44 w Bieżuniu. Było to pożegnanie Wójcika z organizacją Mirosława Oknińskiego.

Przypomnijmy, że dla Marcina Wójcika reprezentowanie wiodącej, europejskiej organizacji MMA to żadna nowina. W KSW oglądaliśmy go już nowiem w 2008 roku na KSW - Elimination 2. Trenujący w GŁD Piła wojownik przegrał wtedy z Tomaszem Niedźwieckim.

Wójcik pierwszy zawodowy pojedynek zaliczył w 2007 roku. Teraz ma na koncie pięć zwycięstw z rzędu. Wyróżnia się przygotowaniem fizycznym i niezłymi umiejętnościami stójkowymi.

A to ostatni pojedynek Marcina Wójcika dla PLMMA, z Michałem Oleksiejczukiem:

Opublikowano: 2016-01-20

Komentarze

av

ale to jest słabe w wykonaniu KSW. Ból czterech liter!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również