Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Mark Hunt z nowym kontraktem z UFC. Liczy na walkę o tytuł

mark-hunt-z-nowym-kontraktem-z-ufc-liczy-na-walke-o-tytul

Mark Hunt (11-10-1 MMA; 6-4-1 UFC) podpisał nowy kontrakt z UFC. Niezmiernie popularny na całym świecie wojownik, który podczas swojego ostatniego występu w Oktagonie efektownie znokautował Franka Mira dzięki nowej umowie - jak zapowiedział - zakończy najprawdopodobniej swoją sportowa karierę jako reprezentant największej organizacji MMA na świecie.

"Super Samoan", jak donoszą nowozelandzkie media, podpisał umowę z UFC na kolejne sześć walk, które ma stoczyć w ciągu najbliższych 30 miesięcy. Finansowe szczegóły nowego dealu nie zostały ujawnione, jednak mówi się że Hunt może zarobić teraz "miliony dolarów" i że dzięki nowemu kontraktowi z Ultimate Fightng Championship zostanie jednym z najlepiej zarabiających sportowców w historii pochodzących z Nowej Zelandii.

Sam zainteresowany twierdzi jednak, że nie pieniądze są dla niego w tym momencie najważniejsze (podobnie było kiedyś - po przejęciu PRIDE przez UFC dostał od największej organizacji MMA na świecie propozycję zarobienia 450 tys. dolarów w zamian za rozwiązanie kontraktu, jednak z niej nie skorzystał).

Urodzony w Auckland były utytułowany kick-bokser otrzymał ponoć zapewnienie od samego Dany White, że - jeśli nie zaliczy w najbliższym czasie spektakularnej wpadki - może niebawem spodziewać się szansy walki o mistrzowski pas wagi ciężkiej.I to jest w tym momencie dla niego najistotniejsze.

42-letni Hunt - przyponijmy - nie tylko pokonał ostatnio wspomnianego Mira, ale także w listopadzie ubiegłego roku w Australii, w drugiej w historii wspólnej walce, rozbił "Bigfoota" Silvę.

Pierwszy, zakończony jak najbardziej sprawiedliwym remisem, pojedynek obu panów z 2013 roku przeszedł już do historii MMA. Był bowiem niezwykle twardy i krwawy, obfitował też w potężne ciosy zadawne z jednej i z drugiej strony.

JAM

Opublikowano: 2016-04-15

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również