Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Mayweather - 100 milionów, McGregor - 30 milionów. Minimalne stawki

mayweather-100-milionow-mcgregor-30-milionow-minimalne-stawki

I za to między innymi tak bardzo kochamy Amerykę. Oto Sportowa Komisja Stanu Nevada (NSAC) - zgodnie ze swoimi plenipotencjami - ujawniła, jakie stawki mają zagwarantowane za udział w pieściarskim pojedynku Conor McGregor oraz Floyd Mayweather Jr.

Otóż amerykański pięściarz dostanie za swój występ minimum 100 milionów dolarów, natomiast irlandzki mistrz UFC - 30 milionów.

Są to - podkreślmy - kwoty, jakie obaj panowie mają zagwarantowane za samo wyjście do ringu. Oprócz tego, o czym wszyscy doskonale wiemy, do ich wypłat doliczyć należy niemałą liczbę innych dochodów, choćby procent od sumy pozyskanej ze sprzedaży gali w systemie PPV.

Szef UFC Dana White stwierdził niedawno że liczba abonentów, którzy zdecydują się w USA śledzić na żywo w telewizji pojedynek Mayweathera z McGregorem, może przekroczyć 4,9 mln osób. A to oznacza pobicie rekordu z czasu batalii amerykańskiego boksera z Mannym Pacquiao. Za możliwość obejrzenia tego boju w maju 2015 postanowiło zapłacić 4,6 mln osób (cena, tak jak w przypadku konfrontacji z 26 sierpnia 2017, wynosiła 99,95 dol.), co pozwoliło Mayweatherowi zgarnąć łącznie 220 milionów dolarów.

McGregor, przypomnijmy, od dawna podkreślał że jeśli wszystko ułoży się po jego myśli to po pojedynku z Mayweatherem na konto powinno mu wpłynąć przynajmniej 100 milionów dolarów.

Dodajmy, że w 2016 roku, za trzy walki w UFC, irlandzki wojwonik - jak sam twierdzi - otrzymał łącznie 40 milionów.

Opublikowano: 2017-08-26

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również