Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


McSweeney zamierza znokautować Pudzianowskiego na KSW 40

mcsweeney-zamierza-znokautowac-pudzianowskiego-na-ksw-40

Na początku sierpnia dowiedzieliśmy się, że Mariusz Pudzianowski (11-5-1NC, 5 KO, 2 SUB) wystąpi 22 października 2017 na KSW 40 w Dublinie. Jak sam przyznał, nazwisko rywala jest mu już znane, jednak nie może go zdradzić. Wiele wskazuje na to, że "Pudzian" zmierzy się z Jamesem McSweeneyem (15-15, 9 KO, 6 SUB). Tak przynajmniej wynika z wpisu Brytyjczyka na Instagramie - czytamy na portalu polsatsport.pl.

Po dwóch porażkach z rzędu Pudzianowski wrócił na ścieżkę zwycięstw. Najpierw rozbił przed czasem Popka Monstera, by następnie również przed czasem pokonać Tyberiusza Kowalczyka. Właśnie w tej drugiej walce pokazał się z nieznanej dotąd strony - walczył bardzo dobrze taktycznie, nie spieszył się i w końcu dopiął swego. Kolejny swój pojedynek stoczy już 22 października na KSW 40 w Dublinie.

Zrobiłem wszystko, teraz skupiam się na znokautowaniu Mariusza Pudzianowskiego w Dublinie. Zapewniam wszystkich, że gdy dojdzie do walki, ten słoń nie wyjdzie do drugiej rundy. Wróciłem - napisał na Instagramie Brytyjczyk, który w ubiegłym roku ogłosił wstępnie zakończenie kariery.

Teraz, jak widzimy, już ją "odwiesił". I zapowiada, że w związku z tym pośle "Pudziana" na deski.

McSweeney stoczył dla wiodącej europejskiej organizacji MMA dwa boje: na KSW 32 poddał duszeniem zza pleców Marcina Różalskiego, a na KSW 34, w walce o pas wagi ciężkiej, przegrał przez techniczny nokaut z Karolem Bedorfem.

Teraz czas na "Pudziana"?

 

I can and have done everything i put my mind too Right now my mind is on knocking out marius pudz In dublin I assure you all when this fight happens this big elephant will not make it past 2 rounds I am back I am in a bad fucking mood And i will destroy anyone standing in my way!!!! My country is behind I have every irish man supporting me thats for sure #repost @ksw_mma @martinlewandowski @grit_gym @genesismagym @iqonclothingco @fearthefighter_ @imagenutrition @mixedmassage @darren.bigshots @alonzofficiel @chriscleere @cletoreyesofficial @nikcarville @wildcardboxingclub @mixedmassage @dukeroufus @grit_gym @funkmma @ko.zone @hayabusaharris @bozekennels @thekentpeters @wearemmauk @ctrlindustries @mmashouts @pureevilmma @stephenquadros @dethrone @elliot10181 @revgear @renzograciebjj @sms_productions713 @starforce_gym @tkmmafit @sweetsweatuk @venumofficial @fit.labs @zebramats @boostergear

Post udostępniony przez James Mcsweeney (@mcsweeneymma) 20 Sie, 2017 o 12:02 PDT

JAM/www.polsatsport.pl

Opublikowano: 2017-08-22

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również