Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Michał Materla vs Tomasz Drwal na KSW 31 w Trójmieście

michal-materla-vs-tomasz-drwal-na-ksw-31-w-trojmiescie

Michał Materla zmierzy się z Tomaszem Drwalem w walce wieczoru gali KSW 31 w ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu już 23 maja.

Legenda polskiego MMA Tomasz Drwal (21-4-1, 12 KO, 6 Sub) dołączył do Federacji KSW jesienią 2014, ale kontuzja pokrzyżowała plany walki z Mamedem Chalidowem. Nie chcąc odwlekać swojego debiutu dłużej jeden z najlepszych polskich zawodników MMA stanie do walki o pas wagi średniej z Michałem Materlą (21-4, 3 KO, 12 Sub). Ulubieniec kibicółw, w ubiegłym roku  postawił kropkę nad i w swojej rywalizacji z Jayem Silvą i w trółjmieście po raz trzeci bronił swojego tytułu, po raz pierwszy z Polakiem.

Na gali zawalczy również najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz Pudzianowski (8-3, 2 KO, 2 Sub), który jeszcze czeka na nazwisko rywala.

W trzeciej z głównych walk wieczoru, której stawką będzie pas mistrzowski wagi ciężkiej, Karol Bedorf (11-2, 3 KO, 3 Sub) stanie do pojedynku z australijską legendą K-1 Peterem Grahamem (MMA 10-7, 9 KO). Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Bedorf wygrał swoje poprzednie pięć walk dla Federacji KSW. Doświadczony Graham, który 9 ze swoich 10 walk rozstrzygał za pomocą uderzeń, powraca do Polski po pokonaniu Marcina Różalskiego na KSW 28 w Październiku.

Pozostałe ogłoszone zestawienia to występ pretendenta do pasa KSW w wadze półciężkiej Gorana Reljica (14-4, 5 KO, 5 Sub) debiut w wadze półśredniej mistrza kategorii lekkiej Macieja Jewtuszki (11-2, 6 KO, 5 Sub) przeciwko Robertowi Radomskiemu (12-3, 1 KO, 5 Sub), międzynarodowa konfrontacja w wadze średniej między Jayem Silvą (9-9-1, 6 KO, 2 Sub), a Azizem Karaoglu (7-6, 6 KO, 1 Sub) oraz starcie na szczycie polskiej kategorii półciężkiej Karol Celiński (12-5-1, 4 KO, 6 Sub) kontra Tomasz Narkun (9-2, 9 Sub).

Bilety na KSW 31 dostępne są w portalu ebilet.pl.

Kolejne hitowe wydarzenie Federacji KSW będzie można oglądać na jedynym oficjalnym internetowym streamie www.KSWTV.com.


Opublikowano: 2015-02-21

Komentarze

av

materla w usa przybral na wadze wygloda na 93 kg co najmniej. ciekawa walka będzie .

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również