Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Michał Pasternak chce walczyć o pasy ONE i PLMMA w wadze do 93 kg.

michal-pasternak-chce-walczyc-o-pasy-one-i-plmma-w-wadze-do-93-kg

To była walka z najwyższej półki. Dlatego trudno mieć pretensje do Michała Pasternaka (11-1 MMA, 1-1 ONE) że nie wygrał z Rogerem Gracie'em (8-2 MMA, 2-0 ONE) w pojedynku o pas mistrza wagi półciężkiej ONE Championship (do 102 kg.).

Polski wojownik nie składa jednak broni. I myśli o podjęciu kolejnych wyzwań, związanych nie tylko z największą, azjatycką organizacją MMA.

Roger był dużo większy i silnejszy, waga do 102 kg nie jest dla Michała. Ale doświadczenie zdobyliśmy zajebiste. Wracamy więc przegrani w wadze półćiężkiej, ale - co do tego nie mam wątpliwości - w kategorii do 93 kg. będziemy wygrywać i znów zawalczymy o pas - przekonuje trener polskiego wojownika, Mirosław Okniński, z którym skontaktowaliśmy się niedługo po gali w Singapurze.

Dziękuję ONE Championship, najlepszej organizacji MMA na świecie, za możliwość walki z legendą, najlepszym wojownikiem z młodej generacji Gracie. Teraz czas, bym ochłonął i wrócił do gry. Już myślę o kolejnych bojach - tłumaczy dla odmiany sam Michał, który także liczy na to że w niedalekiej przyszłości dane mu będzie wystąpić w potyczce o mistrzostwo wagi średniej ONE.

Polski wojownik zdradził nam, że przymierza się również do stoczenia pojedynku na gali Profesjonalnej Ligi MMA, 4 listopada 2016 na warszawskim Torwarze.

Jeśli władze ONE Championship wyrażą na to zgodę i nie będzie to kolidowało z moim ewentualnym, kolejnym występem w Azji, to chciałbym stanąć w stolicy do walki o mistrzostwo PLMMA w wadze do 93 kg. - tłumaczy Michał Pasternak.

TUBA

Opublikowano: 2016-05-06

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również