Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Miesha Tate jest gotowa zawalczyć z Cris Cyborg nie w wadze koguciej

miesha-tate-jest-gotowa-zawalczyc-z-cris-cyborg-nie-w-wadze-koguciej

Cris Cyborg vs. Ronda Rousey - o tej "walce stulecia" kobiet w MMA rozprawiają wszyscy. Jest z nią jednak, jak na razie, pewien kłopot. Po pierwsze Brazylijka wciąż nie zameldowała się jeszcze w UFC. A po drugie ciągle nie wiadomo, czy uda jej się osiągnąć w najbliższym czsie limit 135 lbs. (61 kg.). I czy Cristiane Justino zdecyduje się ostatecznie na bój z "Rowdy" właśnie w tej dywizji.

Jeśli nie, w grę zawsze wchodzi wyjście awaryjne, czyli pojedynek z Mieshą Tate (16-5 MMA, 3-2 UFC). Tak przynajmniej uważa sama "Cupcake", która - jak zapewnia - jest gotowa zawalczyć z Cyborg (14-1, 1 NC MMA) choćby w ustalonym limicie do 140 funtów (63,5 kg.).

Tate, która już w nocy z 25 na 26 lipca zmierzy sie na UFC on FOX 16 z Jessiką Eye, była niedawno nagabywana w tej kwestii przez fanów podczas "Q&A" poprzedzającego jedną z wcześniejszych gal. I odparła, że oczywiście, że dla niej nie jest to żaden kłopot. Co prawda - zaznaczyła Amerykanka - Cyborg i ją łączy przyjaźń, jednak walka to walka i od pewnych wyzwań nie da się uciec (o czym przekonujemy się ostatnio także w przypadku Mameda Khalidova i Michała Materli - dop. MMAnia.pl).

To wszystko jednak na razie jedynie spekulacje oraz odległe plany. Critiane wciąż jest mistrzynią wagi piórkowej (145 lbs., 66 kg.) Ivficta FC (niedawno, na gali nr 13, rozbiła w 45 sekund Faith Van Duin), a Tate walczy w wadze koguciej w UFC.

Jak słusznie zauważyła Tate, ona sama nie ma możliwości przeniesienia się teraz do innej organizacji, natomiast o ewentualnej przeprowadzce brazylijskiej wojowniczki do Ultimate Fighting Championship wciąż nikt oficjalnie nie poinformował.

No i - co najważniejsze - Tate o całej sprawie nie rozmawiała jeszcze ani z Daną White'em, ani z matchmakerem UFC Seanem Shelbym, więc trudno wyczuć co oni myślą o tym pomyśle.

A to w tym przypadku rzecz kluczowa. Fakt pozostaje jednak faktem, że pojedynek Tate vs. Cyborg byłby ciekawy oraz wdzięczny do promowania. No i bardzo prawdopodobne, że skończyłby się bardzo szybko. O zwycięstwach w Oktagonie wciąż nie decyduje bowiem uroda uczestniczących w potyczce wojowniczek.

JAM

A to Miesha Tate - warrior Code, czyli skąd u takiej dziewczyny jak ona wzięło się zamiłowanie do bójki:

Opublikowano: 2015-07-23

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również