Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Mirosław Okniński przed walką z Gracie'em: Michał ma dobre nastawienie

miroslaw-okninski-przed-walka-z-gracieem-michal-ma-dobre-nastawienie

Michała Pasternaka (11-0 MMA, 1-0 ONE) dzielą już tylko godziny od momentu, gdy wejdzie do klatki by zmierzyć się z Rogerem Gracie'em (7-2 MMA, 1-0 ONE) w walce o pas mistrza wagi półciężkiej.

Warto dodać, że w związku z nowym przepisami obowiązującymi zawodników w ONE Championship, oprócz pojedynku, Polaka czeka w piątek 6 maja jeszcze jedna, dodatkowa atrakcja: tzw. test na odwodnienie i ostatnie ważenie.

Polak przechodził już podobne testy wczoraj i dzisiaj (oba o godz. 13:00 "swojego" czasu, czyli o godz. 7:00 rano u nas) połączone z ważeniami. O godz. 20:00 w czwartek (czyli o 14:00 w Polsce) była oficjalna prezentacja zawodników, o której można przeczytać TUTAJ.

O 16.30 lokalnego czasu (czyli o godz. 10:30 u nas) Polak zostanie zawieziony na Singapore Indoor Stadium, a o godz. 19:30 (czyli 13:30 u nas) rozpocznie się gala.

Polak, po oficjalnym, czwartkowy spotkaniu twarzą w twarz z dużym szacunkiem - co nie powinno dziwić - wyrażał się o swoim rywalu. I dał nam wszystkim nadzieję na dobrą walkę.

Jestem niezwykle podekscytowany, że zmierzę sie z Rogerem, jednym z najlepszych zawodników BJJ na świecie. Jestem wdzięczny organizacji ONE Championship, że dała mi szansę zawalczenia o tytuł. To dla mnie niesamowite wyzwanie i dlatego nie zamierzam zmarnować takiej szansy. Czy wygram, czy przegram, możecie być pewni, że nie będziecie roczarowani bitwą, jaką zobaczycie  w klatce - zapewnił niepokonany Polak.

Michał ma dobre nastawienie. Ta walka to przełom dla naszego teamu. Dziesięć, a może dwanaście lat temu Roger był u nas na seminarium, a teraz Michał będzie z nim walczył. Mieszane sztuki walki się rozwijają, a Team Nastula & Okniński tworzy historię polskiego oraz światowego MMA - stwierdził w rozmowie z portalem MMAnia.pl, w krótkim podsumowaniu pobytu w Singapurze, trener Pasternaka Mirosław Okniński.

Jak widać na powyższym zdjęciu, słowa o dobrym samopoczuciu polskiego wojownika nie są przesadzone. W końcu także ONE Championship, podczas specjalnej sesji przed galą, zabezpieczyła się na wszelką okoliczność i jest przygotowana na ewentualne zwycięstwo Michała Pasternaka.

WAR Michał!

A to przypomnienie naszego ostatniego wywiadu z Michałem:

JAM

Opublikowano: 2016-05-05

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również