Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Mistrzostwa świata IMMAF. Polskie tornado: relacja z Las Vegas nr 3

mistrzostwa-swiata-immaf-polskie-tornado-relacja-z-las-vegas-nr-3

Drugi dzień mistrzostw świata IMMAF w Las Vegas, w którym walczyło czterech naszych zawodników, dostarczył wiele emocji.

Zaczęło się niezbyt szczęśliwie dla polskiej reprezentacji - Łukasz Siwiec przegrał swoją pierwszą walkę ze szwedzkim zawodnikiem decyzją sędziów.

Kolejny do klatki wszedł Kacper Formela. Kacper dobrą pracą w stójce zapewnił sobie wygraną nad Duńczykiem - wygrana decyzją sędziów.

Nadszedł czas na Karola Linowskiego - to był dopiero bój! Karol trafił na bardzo mocnego przeciwnika z Libanu. Po mocnych wymianach ciosów i interwencji cutmana u Karola, nasz zawodnik sprowadzał przeciwnika i niszczył go niemiłosiernie silnymi ciosami z góry - sędzia przerwał walkę.

Karol wygrał kolejne starcie, następna walka 3 lipca. Zaraz po wyjściu z klatki Karolowi gratulowała pięknej walki nawet obsługa i ochrona imprezy oraz członkowie innych ekip. Ta walka zasługiwała na to.

Przyszedł czas na naszego ciężkiego - Marcina Kalatę. Marcin w klatce stanął naprzeciw rosłego Duńczyka. Duńczyk unikał wymiany w stójce i próbował obaleń, które dobrze bronił Marcin. W końcu doszło do wymiany, mocny prawy Marcina zmiótł Duńczyka wyłączając mu na chwilę wizję i fonię - interweniowali lekarze. Marcin wygrał przez szybkie K.O.

Polacy przeszli po rywalach jak tornado. Polskiej ekipie przyszedł pogratulować szef ekipy USA a zarazem znany łowca talentów Tapout'a. Dzień zaliczamy do niezwykle udanych.

Teraz swoje walki będą mieli Aleksandra "Polski czołg" Milczarek, która zmierzy się z Włoszką, Lucrecią Ritą. Kacper "Polski Machida" stanie naprzeciw Amerykanina Mariscala, a Marcin "Arab" Kalata zmierzy się z Nowozelandczykiem.

Trzymać kciuki!

PAWEŁ HARASIM z Las Vegas

Opublikowano: 2014-07-02

Komentarze

av

Brawo Karol

av

bravo ARAB

av

Hello. And Bye.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również