Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


MMA Attack 3. Bojan Velicković ma walczyć z Krzysztofem Jotką

mma-attack-3-bojan-velickovic-ma-walczyc-z-krzysztofem-jotka

MMA Attack odsłania ostatnie karty. Rywalem Krzysztofa Jotki na gali MMA Attack 3 27 kwietnia w Katowicach będzie Serb Bojan Velicković. Zapowiada się pasjonujące starcie dwóch młodych wilków europejskiej sceny.

24-latek z Nowego Sadu i niedawny pretendent do pasa mistrzowskiego bałkańskiej organizacji WFC w swojej zawodowej karierze zwyciężył w ośmiu walkach i tylko raz schodził z ringu pokonany. W opiniotwórczym rankingu "World MMA Scouting report" rok temu na portalu bloodyelbow.com został uznany za czwartego najlepiej rokującego zawodnika wagi średniej na świecie. Autorzy tego zestawienia chwalili jego dyscyplinę podczas walki i zwracali uwagę na to, że, pomimo 6 zwycięstw przez poddanie, Serb jest groźny również w stójce.

Rok młodszy Krzysztof Jotko, obwołany "Odkryciem Roku 2011" na polskiej scenie MMA, przygotowywał się do swojego pojedynku na MMA Attack 3 jak nigdy wcześniej. Zazwyczaj trenujący w Warszawie zawodnik pojechał, razem z innym uczestnikiem gali MMA Attack 3 Peterem Sobottą, na miesięczny obóz przygotowawczy do Brazylii.

W Kraju Kawy Jotko i Sobotta trenowali m.in. z Andersonem Silvą, mistrzem wagi średniej UFC i powszechnie uważanym za jednego z absolutnie najlepszych fighterów na świecie.

Jedyna wątpliwość, jaka pojawia się w kontekście pojedynku Jotki z Velickoviciem jest taka, że Serb - jak wynika z informacji na Sherdog.com - 21 kwietnia, czyli tydzień przed występem we Katowicach ma ponoć bić się podczas WFC 18 na Słowenii.

Pojawia się więc pytanie co będzie w sytuacji, gdy np. Velicković dozna kontuzji lub zaliczy nokaut.

UPDATE: Dziękujemy za zwrócenie nam uwagi, że - wbrew temu co twierdzi Sherdog - kwietniowa gala WFC została przesunięta na czerwiec. I Veliković w kwietniu będzie walczył tylko w Katowicach.

Starcie Jotko vs. Velicković na MMA Attack 3 27 kwietnia odbędzie się w części gali transmitowanej w Polsacie Sport. Sprzedaż biletów prowadzi portal kupbilet.pl. Więcej informacji o gali można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/ATTACKMMA) i Twitterze @MMA_Attack.

Opublikowano: 2013-04-02

Komentarze

av

,,Jedyna wątpliwość, jaka pojawia się w kontekście pojedynku Jotki z Velickoviciem jest taka, że Serb - jak wynika z informacji na Sherdog.com - 21 kwietnia, czyli tydzień przed występem we Katowicach ma ponoć bić się podczas WFC 18 na Słowenii.''

redakcjo na innym portalu pisze ze ,, Początkowo w kwietniu Velickovic miał wystąpić na kolejnej gali WFC w Słowenii, ale została ona przesunięta na czerwiec''

av

Być może, my sprawdziliśmy Sherdoga., tam na razie wciąż podawana jest data kwietniowa. I tym się kierowaliśmy pisząc te słowa.

av

Gala kwietniowa WFC jest na bank przesunięta na czerwiec. Podawały to nawet bodajże zagraniczne media.

av

na mma rocks tez pisali ze przesunieta WFC

av

Rywal jak dla Jotko dobry, jak wygra przed czasem albo zdecydowanie decyzją to znak że może walczyć z dobrymi nazwiskami. Jak przegra to znak, że jeszcze potrzeba treningów i doświadczenia. Ale liczyłem że dadzą mu tego co Strusa poddał na ostatnim MMA ATTACK .

av

Fajna walka będzie.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również