Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


MMA Attack 3. Bonusy za galę: Jotko, Velickovic, Piechota i Kurczewski

mma-attack-3-bonusy-za-gale-jotko-velickovic-piechota-i-kurczewski

Najlepszą walką gali MMA Attack 3 został wybrany pojedynek Krzysztofa Jotki z Bojanem Velickoviciem. Nagrodę za najlepszy nokaut wieczoru zgarnął Oskar Piechota (wygrał z Livio Victoriano), natomiast bonusem za poddanie wieczoru został nagrodzony Bartłomiej Kurczewski, który dzięki kluczowi na stopę pokonał Damiana Pronobisa.

TUTAJ relacja i wyniki gali.

Foto: MMA Attack

Opublikowano: 2013-04-28

Komentarze

av

żenująca walka,Pan Jotko powinien sie schowac w domu i z niego nie wychodzic. Nie pokazał Pan nieczego,ani techniki ani kultury.Albo powinien byc remis albo Pana przeciwnik powinien wygrać. Ogólnie to myślę , ze mma to polska federacja i dlatego Polacy wygrywaja ale niestety nieczego tak naprawde nie reprezentuja,wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd

av

Chyba nie oglądałeś walki.
Wygrał dzięki tej masakrze na końcu.. i to był sprawiedliwy werdykt.
Sędziowie nie są kolegami jak z KSW !!!

av

Slapa- popieram.
Jotko co prawda 1 rundę przegrał a 2 albo zremisował albo nieznacznie przegrał 3 dokonał egzekucji na Bojanie więc jakieś 29-28 lub 28-28 było w punktach więc nie widzę powodu aby krytykować Krzyśka za walkę. Niejednogłośnie na punkty wygrał Jotko moim skromnym zdaniem. :)

av

Szkoda tylko, że większość swoich walk wygrywa przez decyzje. Jak dla mnie kupione to było. Ludzie oczy maja niekt ciemnoty nie będzie wciskal. Pózniej jeszcze jego wywiad jaki on nie jest świetny i jaka kondycja. Tylko zaspal w pierwszej rundzie. Później sie obudził jak werdykt ogłaszali :):):) odrazu go obudziło.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również