Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


MMA Attack 3. Hardkorowy Koksu był w szpitalu. Teraz czuje się dobrze

mma-attack-3-hardkorowy-koksu-byl-w-szpitalu-teraz-czuje-sie-dobrze

Po walce z Dawidem Ozdobą na gali MMA Attack 3 Robert Burneika z powodu dużego zmęczenia nie był w stanie pojawić się na konferencji prasowej. Jak się okazało "Hardkorowy Koksu" udał się do szpitala na rutynowe badania.

Popularny w Polsce litewski kulturysta w walce wieczoru MMA Attack 3 wygrał w katowickim "Spodku" z Ozdobą przez dyskwalifikację rywala (za unikanie walki). Jednak pojedynek, który trwał dwie i pół rundy, kosztował go bardzo wiele sił.

 

Już w drugim starciu widać było, że Burneika jest wyczerpany i nie ma siły, by ścigać rywala po oktagonie. Od czasu do czasu próbował szarżować, ale wiedział, że musi oszczędzać energię.

 

W połowie trzeciej rundzie sędzia ringowy Marco Broersen pokazał Ozdobie trzecią żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, co oznaczało dyskwalifikację za unikanie walki i zwycięstwo "Hardkorowego Koksa". Litwin zwyciężył, ale zdecydowanie mniej efektownie, niż w swoim debiucie z Marcinem Najmanem.

 

Burneika po zakończeniu pojedynku był o wiele bardziej zmęczony od swojego rywala. Kilka szarż i pościgów za Ozdobą było dla 130-kilogramowego kulturysty wielkim wydatkiem energetycznym. Tak wielkim, że "Hardkorowy Koksu" nie miał sił, by pojawić się na konferencji prasowej.

 

Pojawiły się informacje, że Burneika po walce znalazł się w szpitalu ze względu na wyczerpanie i złe samopoczucie. Prezes organizacji MMA Attack Dariusz Cholewa potwierdził te doniesienia.

 

- Faktycznie Robert udał się do szpitala, by poddać się rutynowym badaniom. Po walce był wycieńczony. Okazało się jednak, że wszystko jest w porządku. Dziś czuje się już dobrze - powiedział Cholewa.

 

Źródło: Orange.pl, wp.pl

Foto: MMA Attack (Michał Biel)

Opublikowano: 2013-04-29

Komentarze

av

koksu dawaj dalej

av

Koksu wpierdalaj wiecek koksu!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również