Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


MMA Attack 3. Oficjalnie: Stavros Economou rywalem Grabowskiego

mma-attack-3-oficjalnie-stavros-economou-rywalem-grabowskiego

Czas wyjawić pierwszych zagranicznych fighterów, którzy wezmą udział w gali MMA Attack 3 27 kwietnia w katowickim Spodku  Pierwszym z nich jest rywal Damiana Grabowskiego - trenujący w Anglii Cypryjczyk Stavros "Crazy Bear" Economou. 26-latek legitymuje się świetnym bilansem zawodowych walk, z szesnastu stoczonych pojedynków wygrał 14, jeden zakończył się remisem a porażki zaznał jedynie dwa razy.

Economou, obecnie numer dwa brytyjskich rankingów w wadze ciężkiej, walczył już z Polakami na wyspach dwukrotnie, pokonując Tomasza Czerwińskiego i Marcina Bartkiewicza. Walka z Damianem Grabowskim na MMA Attack 3 będzie dla Cypryjczyka najważniejszą w jego dotychczasowej karierze. Znany z mocnego ciosu i parcia do przodu w walce "Szalony Niedźwiedź" ostatnimi czasy mocno szlifuje parter pod okiem Daniela Burzotty i trzy z ostatnich pięciu walk zwyciężył przez poddanie rywala.

Walkę Stavrosa Economou z Damianem Grabowskim na MMA Attack 3 będzie można zobaczyć na żywo w Spodku i obejrzeć w telewizji Polsat 27 kwietnia. Sprzedaż biletów na galę MMA Attack 3 prowadzi portal kupbilet.pl, więcej informacji o gali MMA Attack 3 można znaleźć na stronie www.mma-attack.netoraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/MMAAttack) i Twitterze @MMA_Attack.

Źródło: MMA Attack

Opublikowano: 2013-03-18

Komentarze

av

znowu ogór. ten koleś z 14 walk tylko 2j ego przeciwników miało dodatni bilans walk. Cienias. Widać że mmaattack nie stać na porządnych przeciników dla naszych...

av

Grabol po nim przejedzie.

av

Dobry przeciwnik dla Damiana po jego dluzszej przerwie. Polak jest fawortem ale przeciwnik tez jest mocny wiec czekam na swietna walke

av

Ja jebie, kolejny grubas do ringu się pcha.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również