Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


MMA Attack 4. WIDEOBLOG Tomasza Drwala przed galą, część 1

mma-attack-4-wideoblog-tomasza-drwala-przed-gala-czesc-1

Tomasz Drwal na swojej oficjalnej stronie zaprasza do oglądania wideobloga, poświęconego jego przygotowaniom do MMA Attack 4: 

Na portalu Onet.pl rozpoczęła się właśnie emisja nowego wideobloga dokumentującego moje przygotowania do walki na gali MMA Attack 4, która już 26 października odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie.

To nie będzie typowy wideoblog. W ciągu tych kilku tygodni poznacie mnie lepiej zarówno z zawodowej, jak i prywatnej strony. Chciałbym jednak, żebyście też lepiej poznali mój sport i specyfikę jego treningów. Zobaczycie, ile potrzeba charakteru i serca wojownika, żeby uprawiać MMA, ale też jak ważne są umiejętności techniczne i – przede wszystkim – myślenie. Myślenie zarówno podczas walki, jak podczas treningów. Staram się nic nie pozostawiać przypadkowi. Każdy element musi mieć swój cel, inaczej jest stratą czasu i zdrowia. Inaczej nie przybliża mnie do tego, co chcę osiągnąć. Ale ten videoblog nie będzie tylko o mnie. Poznacie wielu innych fighterów, którzy dokonali podobnego wyboru – wybrali MMA. Większość z nich dopiero zaczyna swoją przygodę z tym sportem.

Wszyscy marzą o wielkich walkach i wielkich zwycięstwach. Zobaczycie, jak z kolejnymi treningami robią małe kroki w tym kierunku. Z każdym tygodniem i z każdym dniem, jestem bliżej oktagonu. Droga do niego jest jednak bardzo długa i wymagająca. Oglądając kolejne odcinki videobloga, będziecie mieli okazję przebyć tę drogę razem ze mną. Aż do momentu, gdy klatka się zatrzaśnie i pozostanie zrobić tylko jedno – zwyciężyć.

Zobaczcie początek tej drogi

– przed Wami PIERWSZY ODCINEK!

Foto: Paweł Polkowski (MMAnia.pl)

Opublikowano: 2013-09-18

Komentarze

av

Może kiedyś w końcu dojdzie do walki Drwal vs Chalidow.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również