Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


MMA Nastula Cup /PLMMA 67. Dawid Żywica też będzie bronił pasa

mma-nastula-cup-plmma-67-dawid-zywica-tez-bedzie-bronil-pasa

Mistrz PLMMA w wadze koguciej Dawid Żywica zmierzy się z Danielem Barezem podczas MMA Nastula Cup/PLMMA 67. Dla reprezentanta Berserkers Team i Veto Team Bielsko-Biała vbędzie to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa wywalczonego w Łobzie.

Żywica zdobył trofeum w bardzo efektowny sposób, przez cały pojedynek dominując zdecydowanie nad poprzednim czempionem, Piotrem Olszynką, którego ostatecznie "Kiciao" poddał trójkątem na minutę przed zakończeniem boju.

Posiadacz pasa Profesjonalnej Ligi MMA w wadze do 61 kg. jest niepokonany w pięciu kolejnych pojedynkach, a w tym roku zdążył już wygrać nie tylko z Olszynką, ale także w styczniu ze Sławomirem Szczepańskim, który pierwotnie miał być jego przeciwnikiem w lutym Łobzie.

W Łomiankach, na gali zorganizowanej przez Pawła Nastulę i Mirosława Oknińskiego, Żywicę czeka międzynarodowa walka. Jego przeciwnikiem będzie bowiem Dani Barez (6-3 MMA, 0-0 PLMMA).

Hiszpan swoją przygode z zawodowym MMA rozpoczął w listopadzie 2012 roku. Stoczył od tamtej pory dziewięć walk, z których sześć wygrał - trzy przez poddania i trzy przez KO lub TKO. Po raz ostatni mogliśmy oglądać go w akcji 6 marca tego roku, kiedy to podczas gali w rodzimej Hiszpanii (nigdy poza nia nie walczył) Barez w piętnaście sekund rozbił Ivo Jurado (choć Jurado wyraźnie sugerował po przerwaniu walki, że wcale nie jest rozbity).

Poniżej ta właśnie potyczka.

Warto dodać, że z rywalami z Hiszpanii zawalczą w Łomiankach także Damian Frankiewicz i Karol Linowski, a w innych pojedynkach o mistrzowskie pasy zobaczymy - o czym już pisaliśmy - Izabelę Badurek, Marcina Naruszczkę i Adama Wieczorka.

TUTAJ najświeższa rozpiska MMA Nastula Cup/PLMMA 67 (walki na zasadach PRIDE i AFC).

Opublikowano: 2016-04-05

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również