Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Mysiała vs. Zontek w walce wieczoru o pas na FEN 12 Feel The Force

mysiala-vs-zontek-w-walce-wieczoru-o-pas-na-fen-12-feel-the-force

W walce wieczoru będącej trzecim mistrzowskim pojedynkiem gali FEN 12 Feel The Force, w dniu 20 maja 2016 roku, we wrocławskiej Hali Stulecia, w starciu MMA, którego stawką będzie pas FEN wagi półciężkiej, zmierzą się: Marcin Zontek z Jeleniej Góry i trenujący w Anglii Przemysław Mysiała.

Trzeci pojedynek o pas mistrzowski to nasz ukłon w stronę kibiców i dokonań Marcina Zontka, jednej z największych gwiazd naszej organizacji. Marcin odniosł cztery zwycięstwa na naszej arenie i jak nikt zasługuje na walkę o to trofeum. Długo myśleliśmy nad godnym rywalem i postawiliśmy na najlepszego polskiego zawodnika wagi półciężkiej na Wyspach Brytyjskich. Przemek Mysiała ma za sobą bogatą karierę i walki przeciw mistrzom w takich organizacjach jak Bellator. To oczywiste, że wybraliśmy jego - powiedział prezes FEN Paweł Jóźwiak o tym zestawieniu.

Reprezentujący klub Contender Kamienna Góra 36-letni Marcin Zontek to jedna z największych gwiazd polskiego MMA i jeden z największych twardzieli w naszych sportach walki. Zaczynający swoją karierę od Karate zawodnik odniósł w MMA szesnaście zwycięstw, a cztery z nich na arenie Fight Exclusive Night. To otworzyło mu drogę do walki o pas mistrzowski. Jeleniogórzanin był pretendentem do tytułu mistrza największej europejskiej organizacji MMA, M-1 Global. W FEN pokonał Krzysztofa Pietraszka, Macieja Browarskiego, Tassilo Lahra i Arunasa Viliusa.

Pochodzący ze Zgierza 33-letni Przemysław Mysiała długo i ciężko pracował na swoją markę, nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale także na wielu europejskich i amerykańskich wydarzeniach MMA. Pierwsze walki w Anglii stoczył jedenaście lat temu po wyjeździe z Polski i przez szereg lat był obecny w brytyjskim i europejskim MMA. Docenieniem jego umiejętności było zaproszenie do organizacji Bellator MMA w 2013 roku, gdzie zmierzył się z Muhammedem Lawalem zwanym „Kingiem Mo” - mistrzem organizacji Strikeforce i zwycięzcą turnieju Rizin FF, a nade wszystko jedną z największych gwiazd MMA na świecie. Jak Mysiała sam określa, była to najlepsza walka w jego karierze. W swoich trzech ostatnich starciach Polak pokonał dwóch brytyjskich rywali i zremisował z ważącym 120 kg Anatolim Ciumacem na rumuńskiej gali RXF.

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

Oficjalna informacja FEN

Opublikowano: 2016-04-20

Komentarze

av

SŁABIZNA. ZAWIODŁEM SIĘ NA FEN

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również