Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


NA GOŁE PIĘŚCI. UFC w Polsce, czyli co teraz będzie z KSW. WIDEOBLOG

na-gole-piesci-ufc-w-polsce-czyli-co-teraz-bedzie-z-ksw-wideoblog

W nadchodzącym roku do Polski zawita UFC - największa organizacja MMA na świecie. Czy w związku z tym KSW i inne rodzime federacjeznikną z rynku, czy może zawiążą współpracę z nowym konkurentem? 

Nad tym właśnie zastanawia się, w swoim wideoblogu na Orange.pl, Jacek Adamczyk, publicysta telewizja Orange sport oraz portalu MMAnia.pl.

TUTAJ nasz wywiad z Martinem Lewandowskim, współwłaścicielem KSW, który opowiada m.on. o wejściu Ultimate Fighting Championship do Polski i ewentualnej współpracy Konfrontacji Sztuk Walki z UFC.

Opublikowano: 2013-08-27

Komentarze

av

Zuffa kupi KSW i tyle bedzie ze wspolpracy :)

av

Szczerze to trzeba sobie powiedzieć że bredzisz człowieku. Jakie kłopoty. UFC wpadnie do Polski, wróci za rok może dwa i tyle w temacie. Kłopoty by były gdyby UFC zadomowiło się w Polsce robiąc regularnie 3, 4 gale w roku. Oczywiste jest że Polska to nie jest rynek zbytu dla UFC i przybywają tu tylko po to aby zaznaczyć swoją obecność. Ani dla KSW ani dla MMAA ani dla innej polskiej większej lub mniejszej organizacji UFC nie jest problemem, a powiedział bym nawet że pewnego rodzaju lekarstwem, gdyż inne gale chcące promowac MMA nie będą musiał sięgać po błaznów i innych pajaców tylko budować sportowe rozpiski, któe zaczną przyciągać kibiców. Taką mam przynajmniej nadzieję z wizyty UFC w Polsce.

av

Zuffa nie kupi KSW , bo niby po cholerę mu to.Kupuje organizacje które są dla nich konkurecją ..jaką konkurencją jest dla nich KSW?.Zuffa nie ma zamiaru organizować regulanie gal w Polsce tak jak pisze kolega wyżej ...ta gala jest rozpoznawcza i promocyjna i być może pierwsza i ostatnia ,jeśli zainteresowanie nie będzie dla UFC zadowalające.Co do Pana Adamczyka , chłop gada 4 minuty i właściwie nic z tego nie wynika . A co do Szwecji i Anglii panie Adamczyk to jak pan myślisz czemu UFC tam czesto organizuje gale? ano dlatego że tam są pieniądze ...w Polsce ich niema , a przynajmniej nie takie.

av

Prowadzący bez formy i pomysłu na WideoBloga. Tym razem słabo!

av

Nie mogę patrzeć na tego kolesia, niech on się ogoli bo wygląda jakby był niedorozwinięty.

av

Zgodnie z zapowiedziami i obietnicami: ostatni raz zostawiamy kretyńskie komentarze dotyczące czyjegoś wyglądu, aparycji i tym podobnych atrybutów. Kolejne będziemy bezwzględnie tępić. Zresztą już niebawem zmieniamy system zamieszczania komentarzy. Przy okazji pozdrawiamy wszystkich, tak aktywnych, fanów Kamila Bazelaka. Serdeczności wszelakie!

av

@admin
nie da się wprowadzić u was rejestracji ? wtedy dali by se spokój z tymi komentarzami.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również