Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Na świecie pojawił się Conor McGregor Jr.

Dee and Junior are doing great everyone! Thank you for all the kind words, I am one proud and blessed Daddy ❤️

Post udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Wydarzenie to wywołało ogromne emocje. Oto Conor McGregor, wraz ze swoja partnerką Dee Davlin, ogłosili własnie narodziny Conora Jacka McGregora.

Narodził się on w jednym z dublińskich szpitali. W chwili przyjścia na świat ważył 3,7 kg. Cała rodzina była ponoć faktem pojawienia się Conora McGregora Jr. zachwycona. Tak przynajmniej wynika ze słów szczęśliwego ojca, które cytuje mirror.co.uk.

Conor senior i Dee są ze soba od dziesięciu lat. Nowonarodzona pociecha jest ich pierwszym dzieckiem.

Warto dodać, że oboje rodzice założyli już na Instagramie specjalne konto, poświęcone synowi:  @conormcgregorjr. Liczba śledzących je osób zwiększa się z godziny na godzinę.

Tak jak rosną emocje związane z oczekiwaniem na to, co zrobi w najbliższym czasie mistrz wagi lekkiej UFC. Conor McGregor (21-3 MMA, 9-1 UFC) zapowiadał bowiem od pewnego czasu, że czeka na narodziny syna i chce być przy nim, gdy przyjdzie na świat.

Dana White wyjawił kilkanaście tygodni temu, że po zwycięstwie w listopadzie 2016 nad Eddie'em Alvarezem i odebraniu Amerykaninowi mistrzowskiego pasa, McGregor zapowiedział z w romowie z nim, iż w związku ze sprawami rodzinnymi będzie sportowo nieczynny przez dziesięć miesięcy.

Sam zainteresowany temu jednak potem zaprzeczył. A od dłuższego czasu jest na tapecie temat pięściarskiej walki 28-letniego Irlandczyka z Floydem Mayweatherem Jr., za który "Notorious" miałby ponoć zgarnąć 75 mln. dolarów (Mayweather - 100 mln.).

Pytanie tylko czy do tej potyczki faktycznie dojdzie.

Tak czy inaczej w tym momencie Conor McGregor nie myśli wyjątkowo o wielkich pieniądzach, które czekają na niego ewentualnie w bokserskim ringu. Irlandzki wojownik świętuje teraz wraz z Dee Davlin narodziny swego pierworodnego syna.

KYCZ

Opublikowano: 2017-05-07

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również