Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Nagi Jason "Mayhem" Miller został aresztowany w kościele. WIDEO

nagi-jason-mayhem-miller-zostal-aresztowany-w-kosciele-wideo

Jason "Mayhem" Miller (23-9, 1 NC) znów narozrabiał. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników MMA w historii został w poniedziałek aresztowany za wtargnięcie do kościoła oraz użycie w nim gaśnicy.

"Mayhem" - jak ujawnił portal TMZ.com - w chwili zgarnięcia przez policję wprost z Mission Hills Church w Mission Viejo, był całkiem nagi.

Miller po aresztowaniu przeszedł wszystkie niezbędne testy i wyszedł z więzienia za kaucją, wynoszącą 20 tys. dolarów. Wiadomo już, że zostanie oskarżony o włamanie. Sprawa ma odbyć się 15 sierpnia.

Jason Miller, który ostatnie dwie walki stoczył dla Ultimate Fighting Championship, przestał być zawodnikiem UFC po gali nr 146. Po porażce w Las Vegas z C.B. Dollaway'em Dana White ogłosił, że podziękował "Mayhemowi" za współpracę. - Nie chcę się nad tym rozwodzić - wyjaśniał szef UFC. - Pożegnaliśmy się i już.

O wyrzucenia Millera z organizacji zadecydowało nie tylko to, że nie spełniał pokładanych w nim nadziei. "Mayhem", który ostatnio brał udział w MTV w reality show pt. "Bully Beatdown", miał także kontrowersyjne pomysły na pojawianie się w ringu. A to był wystrojony na różowo, a to - jak ostatnio - wchodził z papierową torbą na głowie, na której widniał namalowany, szeroki uśmiech. No i walcząc dwa razy w UFC dwa razy przegrał.

WOJ

Tak Pastor Mike zaprasza do Mission Hills Church. "Mayhem" postanowił skorzystać z zaproszenia...


A to 3. odcinek Bully Beatdown z Mayhemem: Zemsta na brutalu (po polsku!)
Opublikowano: 2012-08-13

Komentarze

av

HHEHEHEHEHE Lubie go szkoda ze go juz nie bedzie w ufc rewanz z shieldsem by sie przydał NA KSW CHCIAŁBYM GO ZOBACZYĆ !!!!!!!!!!!!!!!!! nie walczy nigdzie to ksw juz powinna go brac bo to bardzo dobry zawodnik i lubiany w polsce rowniez

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również