Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Najman złożył wniosek o badania antydopingowe Salety. WIDEO

najman-zlozyl-wniosek-o-badania-antydopingowe-salety-wideo

Tak wyglądało złożenie przez Marcina Najmana w Komisji do spraw zwalczania dopingu w sporcie wniosku o przebadanie pod kątem stosowania dopingu Przemysława Salety, który ma walczyć niebawem z Tomaszem Adamkiem. Najman deklaruje chęć pokrycia ewentualnych kosztów badań.

Sprawa ma duże znaczenie także w kontekście MMA. Zresztą przy okazji załatwiania w komiscji "sprawy Salety" pojawił się także na chwilę temat mieszanych sztuk walki.

Tak czy inaczej jesteśmy właśnie świadkami kolejnego etapu trwającej od wielu lat wojny między oboma panami. Saleta, na portalu przegladsportowy.pl, stwierdził że działania Marcina Najmana mają na celu jedynie przyniesienie mu medialnego rozgłosu, nie zaprzeczył jednak jednoznacznie że nie stosuje środków dopingujących. Zapowiedział jedynie, że może przejść testy antydopingowe. I dodał:

Jeśli ja nie przejdę testów, to nie będę mógł boksować do 49. roku życia? Przecież to śmieszne

W sieprniu obaj panowie znów będą mieli okazję do wymiany uprzejmości. Czeka ich wizyta w sądzie. Saleta wytoczył bowiem Najmanowi proces o ziesławnie, niemający jednak nic wspólnego z zarzutami o stosowanie dopingu.

Wideo reportaż z wizyty Marcina Najmana w Komisji do zwalczania dopingu w sporcie:

Opublikowano: 2015-05-26

Komentarze

av

Saleta popiera Bronka i PO wiec na pewno nie gra czysto, co więcej nazywa osoby o innych poglądach nieudacznikami życiowymi. Nie zdziwię się ze jeżeli wniosek Najmana przejdzie to Saleta nabawi się "kontuzji" i do walki nie dojdzie. Juz teraz jest napompowany jak balonik a do walki jeszcze trochę czasu

av

Redaktorze Mmania czy jest jakaś granica podlizywania się Panu Najmanowi. Riozumiem kredyt we frankach/oglądalnośc ale opanuj się bo szkoda było omijać taki fajny portal.

av

@Rozczarowany Fan Portalu :
Jakoś nie bardzo rozumiem zależność: co może mieć wspólnego jakikolwiek, potencjalny kredyt z powyższym materiałem. Proszę nie mierzyć wszystkich własną miarą. Nie wszyscy w tym kraju są skorumpowani :-)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również