Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Namajunas, przed walką z Jędrzejczyk, zawitała do "Women's Health"

Rose Namajunas (6-3 MMA, 4-2 UFC), która jeszcze w tym roku ma walczyć z Joanną Jędrzejczyk (14-0 MMA, 8-0 UFC) o mistrzowski pas wagi słomkowej UFC, intensywnie szykuje się do tego pojedynku. Nie tylko w sali treningowej. Oto mająca litewskie korzenie wojowniczka, w ramach promocji swojej sportowej kariery (i zbliżającego się pojedynku), wzięła udziała w akcji “Naked in 3 Words”, stworzonej przez magazyn Women’s Health.

Namajunas zaprezentowała właśnie pierwsze zdjęcie z sesji fotograficznej, przygotowanej dla wspomnianego miesięcznika, a także opowiedziała dlaczego zdecydowała się uczestniczyć w całym przedsięwzięciu:

Moje nagie ciało jest... opowieścią o moim życiu. Na wiele spraw wokół nie mam wpływu, jednak moje ciało, mój umysł i moją duszę mogę akurat kontrolować. Wszystkie blizny na moim ciele, wszystkie guzki i siniaki, wszystkie mięśnie - to wspomnienie tego, co dotąd zrobiłam. Zresztą to nie tylko moja historia. Także moi przodkowie mieli wpływ na mój wygląd, moją rzeźbę i prezentowaną przeze mnie formę.

Jeden z moich środkowych palców, który "zaciął się" podczas pewnej szalonej walki, wygląda dziś jak obrzęknięty indyk. Mam w nim poprzesuwane kości, nie wszystko jest tam na swoim miejscu. Z drugiej strony właśnie ten palec przypomina mi, że dzięki temu iż walczę mam piękny dom i wszystko co do tej pory zdobyłam. Być może wygląda to brzydko, ale jest moje i ja to kocham. Tak jak wielkie, podstarzałe oraz zniszczone kolana czy ogromne stopy. Mogłabym się załamywać nad tym, że brak im urody, jednak dla mnie są najpiękniejsze na świecie.

Opublikowano: 2017-08-10

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również