Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


NASZ PATRONAT. Info o biletach na pożegnalną walkę Andrzeja Gołoty

nasz-patronat-info-o-biletach-na-pozegnalna-walke-andrzeja-goloty

Taka możliwość już nigdy więcej nie nadejdzie. Andrzej Gołota, 25 października 2014 w Częstochowie, po raz ostatni wejdzie do ringu, by stoczyć pożegnalny, pięściarski pojedynek. Nadarza się więc jedyna w swoim rodzaj okazja, by zobaczyć jak kończy karierę najlepszy polski zawodowy pięściarz wagi ciężkiej! Jego rywalem – po raz drugi w historii – będzie Danell Nicholson.

Od wtorku 2 września na stronie eventim.pl ruszy sprzedaż biletów na galę „Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson – Pożegnanie”. Ceny wejściówek będą wahać się od 40 do 1000 zł. Istnieje również możliwość zakupienia miejsc w loży VIP z cateringiem.

Przedsprzedaż będzie także prowadzona w samej Częstochowie, w Pubie Stacherczak. Zamówienia na miejsca w loży należy wysyłać na maila najman.box@wp.pl.

Oprócz walki wieczoru, która będzie miała status pokazowego pojedynku, odbędzie się siedem innych zawodowych bojów. Wystąpią w nich m.in. Robert Parzęczewski, Łukasz Wawrzyczek, Dawid Kwiatkowski, Adam Koprowski oraz Marcin Siwy. Niewykluczone że podczas częstochowskiej gali zobaczymy również Norberta Anzorge.

Andrzej Gołota przyleci do Polski na przełomie września i października – wyjaśnia organizator gali, Marcin Najman. - Przygotowania do walki ma zaplanowane w Częstochowie. W weekendy "Andrew" będzie do dyspozycji kibiców w całej Polsce. Mamy już rozpisane wizyty w Warszawie, Darłowie i Krakowie. Oczywiście, Andrzej spotka się także ze swoimi częstochowskimi fanami.

Patronat nad „Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson – Pożegnanie” objął Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Galę pokaże na żywo TVP Sport, a samą walkę Gołota vs. Nicholson będzie można oglądać także na antenie TVP 1.

Oficjalna informacja prasowa

Opublikowano: 2014-08-29

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również