Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


OFICJALNIE: Artur Szpilka zawalczy podczas Narodowej Gali Boksu

oficjalnie-artur-szpilka-zawalczy-podczas-narodowej-gali-boksu

To prawdziwy hit! Artur Szpilka swój kolejny pięściarski pojedynek stoczy w Warszawie. 25 kwietnia 2018 zobaczymy go na PGE Narodowym. Polak będzie jednym z bohaterów Narodowej Gali Boksu Boxing Night 14.

>>>Bilety na Narodową Galę Boksu można kupić na Eventim.pl i Kupbilet.pl<<<

Szpilka (20-3, 15 KO boks) - przypomnijmy - po ubiegłorocznej przegranej z Adamem Kownackim (16-0, 13 KO boks) zaczął poważnie zastanawiać się nad swoją sportową przyszłością.

Po kilku miesięcznym okresie rozmyślań - tak się przynajmniej wydawało - decyzja została podjęta. Wszystko wskazywało na to, że "Szpila" porzuci na jakiś czas pięściarstwo i zajmie się MMA. Mówiono nawet o tym, że swój debiutancki pojedynek w nowej dla siebie formule Polak zaliczy na pierwszej gali KSW w 2018 roku.

Spekulacje nasiliły się pod koniec ubiegłego roku, po tym jak były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej organizacji WBC pojawił się na gali największej polskiej organizacji MMA w Krakowie i zaatakował ledwie żywego, odpoczywającego w klatce po zwycięstwie nad Popkiem Tomasza Oświecińskiego.

Teraz jednak sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Oto Marcin Najman, współorganizator Narodowej Gali Boksu Boxing Night 14, która 25 maja 2018 odbędzie się na PGE Narodowym, ogłosił oficjalnie że Szpilka będzie jedną z gwiazd warszawskiego wydarzenia. Nazwisko rywala 28-letniego Polaka nie jest na razie znane.

Poza Szpilką w stolicy zawalczą również m.in. mistrzyni świata Ewa Piątkowska, Mariusz Wach, Izu Ugonoh, Rafał Jackiewicz, Igor Kołacin, Robert Talarek, mistrz Europy w K-1 Marcin Najman, Tomasz Sarara, Łukasz Jarosz, Michał Wlazło, a także Piotr Hallmann.

JAM

>>>Bilety na Narodową Galę Boksu można kupić na Eventim.pl i Kupbilet.pl<<<

Opublikowano: 2018-03-01

Komentarze

av

Zapowiada się ciekawie

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również