Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Okniński vs. Popek na Torwarze? Plakat jest. Ram, pam, pam, pam...

okninski-vs-popek-na-torwarze-plakat-jest-ram-pam-pam-pam

Walczyć z Popkiem chcą wszyscy. Popek stał się najbardziej pożądaną postacią w polskim MMA. Popek - okazuje się - to teraz największa gwiazda naszych mieszanych sztuk walki. Król Albanii i jego "Ram, pam, pam, pam" powtarzają sobie pod nosem wszyscy, którzy chcą choć na chwilę wzbudzić zainteresowanie i skupić na sobie uwagę fanów MMA w naszym kraju.

Popek, jako Popek Rak, figuruje na liście rekordów sherdog.com z trzema walkami - dwiema zwycięskimi i jedną przegraną.

To było miliony wyświetleń na youtubie temu, gdy jeszcze Król Albanii nie miał swojego znanego dziś  albańskiego gangu, a także wszystkich widocznych tatuaży (także tych gałek ocznych) oraz śladów skaryfikacji. Wtedy to Popka faktycznie oglądaliśmy w walkach. Po ostatnim pojedynku przez niego stoczonym, i po zadymie która wtedy wybuchła, Popka w MMA już więcej nie zobaczyliśmy.

Teraz mamy go znów podziwiać w klatce. Najprawdopodobniej okrągłej. Czyli tej KSW. Do swego klatko-ringu zaprasza Popka także organizacja FEN.

Mirosław Okniński natomiast uruchomił cała kampanię treningowo-reklamową, by przekonać wszystkich że tylko on jest jedynym prawdziwie godnym walczyć z Popkiem rywalem. "Ram, pam, pam, pam, Popka rozwalam" - rymuje, niczym raper, Okniński w filmie, który jest oficjalną zapowiedzią rozpoczęcia przez niego treningów przed bojem z Popkiem.

Do dyskusji o Królu Albanii włączył się nawet Łukasz "Juras" Jurkowski, który stwierdził że walkę z Popkiem mógłby teraz stoczyć Mariusz Pudzianowski, a o ewentualny pojedynek z Popkiem pytano po KSW 35, całkiem na poważnie, Marcina Różalskiego.

No więc fala spekulacji jest coraz większa, a my na niej płyniemy. A co tam. W końcu temat się sprzedaje (polecamy nasze rozmowy z Martinem Lewandowskim oraz Mirosławem Oknińskim) i podnieca wszystkich, czyż nie?

Będzie Popek walczył dla KSW podczas gali na Stadionie Narodowym czy jednak nie? Dojdzie 4 listopada 2016, na Torwarze, podczas gali PLMMA, do jego walki z Mirosławem Oknińskim czy jednak nie dojdzie? A może wszystko potoczy się jeszcze inaczej? I czy - jak chce Martin Lewandowski - Popek zacznie teraz jeść sałatę, a inne smakołyki odstawi na czas przygotowań na bok?

W całym tym zamieszaniu najważniejsze jest jednak pytanie nie o to, kto na tym zarobi, ale o to, kogo na to stać. Potrzeba pewnie z pół bańki, ale my się raczej na tym nie znamy. Tak czy inaczej odpowiedzi niech każdy poszuka sam.

A tak na marginesie i ciut na poważniej. Do czego to doszło... Pamiętam taki wywiad, w którym Mirosław Okniński mówił: "pajace, spierdalać z MMA!". A teraz zapowiada, że będzie walczył z Popkiem w listopadzie na Torwarze.

Widać czas pajaców już minął. Nadszedł czas Popka. A to, jak widać, coś zupełnie innego. Czego powyższy nadesłany do nas plakat, i zawarta na nim zapowiedź pojedynku Okniński vs. Popek na Torwarze, najlepszym dowodem.

JAM

PS. Tak sobie myślimy, czy też nie zrobić plakatu zapowiadającego walkę któregoś z nas z Popkiem. W końcu fajna pamiątka by była.

A to wspomniane wywiady z Martinem Lewandowskim i Mirosławem Oknińskim:

Opublikowano: 2016-06-02

Komentarze

av

...a ja uważam, że o gościu powinniśmy nic nie mówić bo to kryminalista i ćpun. Naprawdę chcemy propagować takich ludzi? Jak się zesram w majtki i pod skórę głowy wstawię sobie kozie rogi - imitujące rogi diabelskie oraz będę mówił, że lubię pić krew noworodków to tez będziecie o mnie pisać? Ludzie opamiętajcie się!

av

moja opinia- Naruszczka moglby dobrze sie pokazac z Karoglu, ale finalnie schylil by glowe i zostal ciezko pobity. Co do walki z Popem, trenerze O! z czego mialbys zaplacic za walke, co dalbys w biletach, czy do konca zycia bys go splacal po 100zl?!
Po co tworzyc takie farmazony, ze prowadzisz rozmowy jak wszyscy wiedza ze to bujda?!
Opamietaj sie Miras bo skonczysz jako debil na ALMMA

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również