Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Oświęcim Boxing Night. Victoriano szybko pokonał Brandysa

oswiecim-boxing-night-victoriano-szybko-pokonal-brandysa

Livio Victoriano (4-2 MMA) szybko pokonał Pawła Brandysa (1-1 MMA) podczas jedynej walki MMA, jaka odbyła się na Oświęcim Boxing Night. Pochodzący z Oświęcimia Brandys, którniezwykle gorąco powitała publiczność, już w pierwszych sekundach pojedynku został sprowadzonny do parteru i niedługo później (1. runda, 1:53) poddany skrętówką przez Victoriano.

Dla Victoriano, który na ostatniej MMA Attack 3 został brutalnie znokautowany przez Oskara Piechotę, było to czwarte zwycięstwo w MMA. Dla Brandysa pierwsza w historii porażka i poważna próba nerwów. Już przed samym pojedynkiem bowiem widać było, że dla zawodnika Oświęcimskiego Klubu MMA bój z Livio to bardzo stresujące wyzwanie.

Dodajmy, że właśnie podczas tej gali do zawodowego boksu powrócił Marcin Najman (14-3, 10 KO), który w drugiej rundzie przez TKO pokonał mistrza świata w boksie tajskim, Słowaka Martina Pacasa. Dla zainteresowanych skrót tej walki (z Orange sport):

Foto: Paweł Najmanowicz (Paulnajman)

Opublikowano: 2013-06-08

Komentarze

av

gratulacje marcin w koncu wygrana walka nawet ciekawie sie ruszaleś tylko popracuj troche nad sylwetka bo hajterzy nie dadza ci spokoju pozdro

av

No no Marcin pojechał ;d

av

Krytykujcie mnie sobie fani Najmana ale kurwa ten pajac który dostał znowu debiutanta miał skończyć z tym sportem a po tym niby zwycięstwie z trudnym i wymagającym rywalem znowu kurwa będzie się pierdolił do Salety żeby robić ten jebany i nie potrzebny w prawdziwym sporcie cyrk. Teraz znowu będzie pierdolił głupoty jak to nie sprawiedliwie okradziono go ze zwycięstwa na KSW 14 itd. Kurwa zamiast mają inwestować w prawdziwych sportowców to dają szansę tej mendzie do pokazania się i zarobienia dużej ale nie do końca zasłużonej sumy pieniędzy. Wielu z tych młodych nigdy nie zaistnieje na większą skalę i mnie żal serce ściska gdy słyszę jak oni mają ciężko w życiu ile muszą wycierpieć, namęczyć się, przeciwstawić się wielu przeciwnościom losu i odnieść kontuzję.
Tak kurwa gratulujcie Najmanowi i cieszcie się że wraca i wygrywa bo to przecież wielki POlak z którego powinniśmy być dumni.

Teraz możecie pisać że nigdy bym mu tego nie powiedział w twarz, jestem kozak z za komputera itd.

av

No i jak tam fani Najmana czujecie się obrażeni po tym co napisałem? Nie bronicie swojego idola?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również