Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 22 Black Dragon w Andrychowie. Zapowiedź gali

plmma-22-black-dragon-w-andrychowie-zapowiedz-gali

Już w 5 października w małopolskim Andrychowie, odbędzie się kolejna gala Mieszanych Sztuk Walki PLMMA 22 "Black Dragon", którą organizuje Profesjonalna Liga MMA i miejscowy klub Black Drago, kierowany przez Gerarda Lindera - mistrza świata w Kickboxingu. Będzie ona miała miejsce w nowoczesnej hali Gimnazjum nr. 1 przy ulicy Daszyńskiego 14, gdzie odbywało się już kilka dużych imprez sportowych, oraz europejska gala boksu Biggers Better. Ta ostatnia zaprezentowała Andrychów całej Europie, dzięki dwugodzinnej transmisji stacji Eurosport. Tym razem reportaż z gali PLMMA 22 przygotuje i pokaże stacja Orange Sport.

Widzów i fanów MMA czeka wiele ciekawych walk ze strony zawodników, którzy wchodzą w świat wielkiego sportu. Główne wydarzenie to występ Gerarda Lindera (3-0), który rolę zawodnika łączy z funkcją organizatora, oraz działacza na rzecz miejscowej społeczności. Andrychowianin czeka jeszcze na nazwisko rywala, bowiem pierwotnie planowany Mariusz Badowski z Warszawy, doznał poważnej kontuzji kolana w trakcie obozu przygotowawczego i musiał wycofać się z walki.

Linder ma trzy wygrane pojedynki na koncie w MMA i nadal tytuły mistrza świata w Kickboxingu. Każdy jego występ to gwarantowane ogromne emocje dla miejscowej publiki i choćby z tego względu warto przyjść do andrychowskiej hali w sobotni wieczór.

Drugim ważnym pojedynkiem tej imprezy będzie starcie o pas mistrza wagi półśredniej pomiędzy dwoma niepokonanymi zawodnikami Salimem Touahri (5-0 MMA) z Krakowa i Pawłem Żelazowskim (5-0 MMA) z Białej Podlaskiej. Obaj są wysoko w rankingach polskiej wagi półśredniej, a co więcej rokują bardzo dobrze na przyszłość i mają szanse międzynarodową karierę.

Krakowianin walczył już trzykrotnie w Andrychowie, odnosząc trzy imponujące zwycięstwa i w zasadzie będzie się tu czuł jak w domu. Żelazowski jest jednym z wiodących zawodników znanego trenera i promotora Mirosława Oknińskiego, który prowadził takich zawodników jak Antoni Chmielewski, Łukasz Jurkowski czy Mariusz Pudzianowski.

Konferansjerem gali będzie niezrównany aktor i pasjonat sportów walki Jacek Lenartowicz, znany nie tylko z serialu "M jak Miłość", ale także z prowadzenia wielu programów sportowych. W andrychowskim oktagonie walki poprowadzi jako sędzia, utalentowany polski zawodnik MMA, Krzysztof Jotko.

Dla wszystkich chcących zarezerwować bilety, polecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny z klubem "Black Dragon" pod numerem telefonu komórkowego: 888 859 625. Ceny biletów w przedsprzedaży to 30 zł (trybuny) i 40 zł w dniu gali, w kasie. Istnieje możliwość rezerwacji stolików ViP cena czteroosobowego stolika to 400 złotych.

Poniżej karta walk gali:

Walka wieczoru.

 • 63 kg.: Gerard Linder (3-0) vs TBA

Walka o pas PLMMA (77 kg.): Salim Touahri (5-0) vs Paweł Żelazowski (5-0)

Pozostałe.

 • 70 kg.: Michał Mankiewicz (5-1) vs TBA
 • 70 kg.: Patryk Grudniewski (1-3) vs Piotr Dziadkiewicz (2-2)
 • 70 kg.: Grzegorz Lutyński (0-0) vs Łukasz Kulig (0-0)
 • 66 kg.: Filip Wolański (2-1) vs Sebastian Solarz (1-0)

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2013-09-20

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również