Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 23. Adam Okniński o nazwisku, Klingerze i Warchole. WIDEO

plmma-23-adam-okninski-o-nazwisku-klingerze-i-warchole-wideo

Adam Okniński (2-0 MMA) będzie walczył z Łukaszem Klingerem (5-0 MMA) podczas Profesjonalnej Ligi MMA 23 EXTRA w Białymstoku (19 października 2013). Będzie to pojedynek wieczoru, a jego zwycięstwa otrzyma pas Unii Sportów Walki - M, współorganizatora całej imprezy.

Pochodzący z Przemyśla Klinger ma za soba pięć wygranych przed czasem, zawodowych walk. Wszystkie stoczył podczas gal w Anglii. W lipcu tego roku zdobył mistrzowski pas wagi półciężkiej federacji Total Knockout MMA.

Adam Okniński, który prowadzi teraz własny klub (i studiuje) w Gdyni opowiada właśnie o tym boju, a także wspomina wspólne treningi z Józefem Warchołem (1-0 MMA), którego uczył parteru przed potyczką z Kamilem Bazelakiem (0-2 MMA) na PLMMA 20 EXTRA w Pruszkowie. No i zauważa że ma dość "stresujące" nazwisko.

Opublikowano: 2013-09-18

Komentarze

av

Dajcie już spokój Kamilowi!Nie dość że chłopak przez pobyt w Egipcie dostał ciężkiego udaru słonecznego(ma go do dzisiaj) to jeszcze po drodze na galę zjadł w KFC nieświeże skrzydełka co doprowadziło do ciężkiego zatrucia pokarmowego a na dodatek przewrócił się w szatni co doprowadziło do złamania kilku żeber(dlatego wystąpił w rashguardzie)!Ciekawe który z was fajterów internetowych walczyłby w tak ciężkim stanie!

av

Uważam że Bazelak jeśli tylko poprawi kondycję ma szansę na poważne walki w MMA nawet Mamedowi na początku nie wychodziło.

av
FAN DOBREGO MMA:
Dajcie już spokój Kamilowi!Nie dość że chłopak przez pobyt w Egipcie dostał ciężkiego udaru słonecznego(ma go do dzisiaj) to jeszcze po drodze na galę zjadł w KFC nieświeże skrzydełka co doprowadziło do ciężkiego zatrucia pokarmowego a na dodatek przewrócił się w szatni co doprowadziło do złamania kilku żeber(dlatego wystąpił w rashguardzie)!Ciekawe który z was fajterów internetowych walczyłby w tak ciężkim stanie
ZAMKNIJ TĄ PIZDĘ, PRZECIEZ CZYTAC SIĘ TEGO NIE DA. MYSLISZ CWELU ZE JESTEŚ ZABAWNY??? WYPIERDALAJ Z TYM SPAMEM

av

@:
Nie pozwalaj sobie na wyzywanie innych forumowiczow młody człowieku bo inaczej spotka cię sroga i surowa ale zasluzona kara od trolla, gnoma i fana dobrego mma.

av

@Troll internetowy:

Wy jesteście prze kozaki z tym Bazelakiem :) Wchodzę i zawsze najpierw czytam komentarze a później dopiero artykuł ;)

@Troll internetowy:

@Troll internetowy:

@Troll internetowy:

@Troll internetowy:

av

UP coś za dużo razy wskoczyło "odpowiedz", ale nie było to celowe z mojej strony

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również