Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 24. Marcin Najman wyzwał Jurasa na pięściarski bój. WIDEO

plmma-24-marcin-najman-wyzwal-jurasa-na-piesciarski-boj-wideo

Od kilkunastu dni organizatorzy gali PLMMA 24 EXTRA w Legionowie zapowiadali przyjazd Marcina Najmana. Wiele mediów ogłosiło, że ma to związek z powrotem „El Testosterona” do oktagonu. Jego rywalem rzekomo miał być Józef Warchoł. Te informacje szybko zostały zdementowane, a wiele osób wciąż zadawało sobie pytanie w jakim celu Najman pojawi się na imprezie organizowanej przez Mirosława Oknińskiego. Jak się okazało polski bokser przyjechał po to, aby wyzwać do pięściarskiej walki… Łukasza Jurkowskiego.

Niestety, rano świat obiegła informacja, iż „Juras” ma problemy zdrowotne i obaj panowie nie mieli okazji spotkać się w cztery oczy. Kiedy Najman wkraczał do oktagonu i zaczął dziękować organizatorowi gali Mirosławowi Oknińskiemu przywitały go gromkie brawa kibiców. Chwilę później wybuchła bomba.

Ja korzystając z zaproszenia Mirka Oknińskiego będę mówił bardzo króciutko, bo zainteresowany nie dotarł. Może Mirek niepotrzebnie paru osobom powiedział jaki jest cel mojej wizyty. Otóż przyjechałem tu, aby zamienić kilka słów z Łukaszem Jurkowskim, ponieważ zawsze ma bardzo dużo na mój temat do powiedzenia. Chciałem zaprosić go do bokserskiej walki, bo on twierdzi, że ja nie jestem bokserem. Pierwsza okazja do walki będzie za dwa tygodnie, następna na wiosnę. Jestem u niego w mieście dlatego zostawiam mu wiadomość: Łukaszku, wybierz sobie dogodny termin i zapraszam cię do bokserskiej walki - powiedział Marcin Najman.

„El Testosteron” zaproponował więc, aby Jurkowski zmierzył się z nim na którejś z najbliższych gal. Dzięki temu miałby okazję, żeby negatywne słowa o Najmanie poprzeć czynami i udowodnić, iż Marcin Najman nie zasługuje na nazywanie się bokserem. Czy Łukasz Jurkowski odpowie na to wyzwanie?

Będziemy o tym informować na bieżąco.

Źródło: BoxingNews.pl

Opublikowano: 2013-11-16

Komentarze

av

Żałosne, wcześniej pewnie miał co innego zaplanowane do powiedzenia ale dowiedział się że Jurasa nie będzie z powodów zdrowotnych więc nabrał tyle odwagi by Jurasa wyzwać do walki oczywiście wie że Juras się nie zgodzi na tą walkę a teraz będzie w kółko opowiadał wszystkim naokoło jak to Juras się go przestraszył. Juras gdyby tylko miał okazję go znaleźć na ulicy najebałby mu i by się skończyło pajacowanie. Dziwne że ludzie jak wchodził to zaczeli mu bić brawa a potem go nagle wygwizdali

av

Żal mi ciebie Najman ,burak,pajac jesteś. Potrafisz tylko szczekać jak taki kundel , który w.....a ucho

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również