Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 29 EXTRA. Nie ma Bajora, Janiszewski vs. Dałek o pas

plmma-29-extra-nie-ma-bajora-janiszewski-vs-dalek-o-pas

Tomasz Janiszewski (4-2 MMA) i Mariusz Dałek (1-1 MMA) zmierzą się ostatecznie 15 marca 2014 na Pofesjonalnej Lidze MMA 29 EXTRA w Legionowie w pojedynku o pas wagi ciężkiej PLMMA.

Wcześniej planowano, że właśnie podczas tej imprezy mistrzostwa najbardziej prestiżowej kategorii broni będzie Szymon Bajor, jednak ten ostatecznie wybrał występ na zaplanowanej na wiosnę gali PROMMAC 1.

W związku z tym tytuł Bajora został zwakowany, a szansę na wywalczenie go zyskali Janiszewski i Dałek.

Tomasz Janiszewski (na zdjęciu) to zawodnik, którego - szczególnie sympatykom zapasów - nie trzeba specjalnie przedstawiać. Także ci, którzy od dawna interesują się MMA pamiętają go zapewne z bardzo dobrego pojedynku z Michałem Materlą z 2003 roku.

Janiszewski (S4 FIGHT TEAM) w latach 1997-2004 był członkiem naszej zapaśniczej kadry narodowej. Dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Polski w stylu wolnym, był też wicemistrzem świata juniorów.

Oprócz tego osiągał także sukcesy jako zawodnik BJJ. W 2009 roku zajął 5 miejsce na mistrzostwach świata ADCC, przegrywając walkę z Fabricio Werdumem.  Rok później był już trzeci. Jego lista sukcesów w BJJ jest bardzo długa.

Teraz "The Granite" postanowił podjąć kolejne wyzwanie w karierze i zmienił kategorię wagową z półciężkiej na ciężką, by stanąć do walki o tytuł.

Dałek ma dużo mniejsze doświadczenie od rywala, ostatnio nna PLMMA 18/Prime FC 4 pokonał Rafała Niedziałkowskiego, na pewno jednak i on, i Janiszewski, zrobią wszystko, by stworzyć niezapomniane widowisko.

TUTAJ najświeższa rozpiska PLMMA 29 EXTRA.

TUBA

Opublikowano: 2014-01-08

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również