Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 30. Niedziałkowski vs. Pasternak walką wieczoru w Pińczowie

plmma-30-niedzialkowski-vs-pasternak-walka-wieczoru-w-pinczowie

Pisaliśmy już o przeniesieniu PLMMA 30 z Brodnicy do Pińczowa i o tym, że w pojedynku wieczoru tej gali zobaczymy Michała Pasternaka (8-0 MMA). Teraz dowiedzieliśmy się, kto będzie rywalem niepokonanego wojownika, pochodzącego z Pińczowa.

Pasternak - walczący w wadze półciężkiej - zmierzy się tym razem w kategorii ciężkiej z Rafałem Niedziałkowskim (2-5 MMA).

Niedziałkowski, mający za soba dwa boje na galach PLMMA, miał walczyć 16 marca 2014 w Legionowie z Kamilem Bazelakiem (1-3 MMA).

Bazelak doznał jednak kontuzji i ostatecznie tego pojedynku podczas zbliżającej się imprezy nie zobaczymy (tym bardziej że "Vanderlei" szykuje się do kwietniowego debiutu w zawodowym boskie). Będzie natomiast możliwość przyjrzenia się bliżej Niedziałkowskiemu podczas konfrontacji z mającym sześć zwycięstw w Profesonalnej Lidze MMA Pasternakiem, do której dojdzie - przypomnijmy - 29 marca w Pińczowie, na PLMMA 30.

TUBA

Opublikowano: 2014-03-09

Komentarze

av

Bazelak jak zwykle symuluje kontuzje przed walka ze slabym rywalem z obawy o przegraną, a pare dni pozniej walczy z jakimś ogórem. Gdyby ta kontuzja była prawdziwa to nigdzienby nie walczył i siedział na d*pie aż do wyleczenia

av

A ja widzę jeden mały głupi problem. Zamiast mają Pasternaka pilnować aby nie walczył z zawodnikami z ujemnymi rekordami to dają moim zdaniem najlepszego swojego zawodnika w półciężkiej na zastępstwo. Przewiduję kolejną szybką wygraną Pasternaka. Ale przydałby mu się rywal z dobrym rekordem może Kondraciuka/ Janiszewskiego/ czy Marcina Łazarza by PLMMA wzięła dla Pasternaka?

av

Szkoda ze Dawida Harasia mu nie dali, albo niech dylewskiego jeszcze z piec razy dostanie... pasternak to dobry zawodnik ale nie robmy jaj, ile jeszcze bedzie obijal leszczy

av

Fajnie ze MICHAŁ będzie walczył w Pińczowie, Gdzie mozna kupic bilety na Gale PLMMA 30? Pozdrawiam

av

pasternak musi dużo walczyc , ale oprócz takich rywali musi bic się z czolowka polski Kondraciuk lub Klinger może antek Chmielewski by go sprawdzil.

av

Bedzie transmisja online?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również