Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


PLMMA 32 - Warmia Heroes. Adrian Zieliński wciąż mistrzem wagi lekkiej

plmma-32-warmia-heroes-adrian-zielinski-wciaz-mistrzem-wagi-lekkiej

Kapitalny pojedynek stoczyli Adrian Zieliński i Niko Puhakka podczas PLMMA 32 - Warmia Heroes. Była to walka wieczoru tej gali.

W pierwszej rundzie świetnie pracujący w stójce Adrian Zieliński trafił rywala prawym sierpowym, a potem jeszcze raz, jednak nie zdołał zakończyć boju przed czasem. W drugiej rundzie znacznie lepiej radził sobie Puhakka, który umiejętnie kontrolował pojedynek w parterze i nie pozwalał Polakowi na wstanie do preferowanej płaszczyzny. Choć - co warto podkreślić - po okresie parterowej przewagi Fina, Polak umiejętnie uciekł rywalowi, wcześniej próbijąc jeszcze wyciągnięcia balachy.

Trzecie starcie to już cios za cios, uderzenie za uderzenie. I choć w ostatnich sekunach Puhakka sprowadził Polaka do parteru, lepszy zdecydowanie w tej odsłonie Fin na pewno nie był.

Faktycznie, trzecia runda była blisko remisu. Ale niesprawiedliwościa by było, gdyby ten pojedynek wygrał Puhakka. A poza tym zaprosiliśmy na naszą galę najlepszych w Polsce sędziów. To oni podejmowali decyzje - komentował potem Szymon Bońkowski, trener Zielińskiego i współorganizator gali.

Po bardzo wyrównanej konfrontacji Zieliński ostatecznie obronił tytuł mistrza PLMMA w wadze do 70 kg.

JAM

Foto: Jacek Adamczyk (MMAnia.pl)

Opublikowano: 2014-05-11

Komentarze

av

Wszyscy wiedzą ,że Zieliński.przegrał tą walkę Nie na darmo Krzyczeli do niego ludzie z Trybun, jak udzielał wywiadu "Nie kłam Przegrałeś " !!! I to prawda byłem widziałem Puhakka Górą :D !!!

av

WALKA NA REMIS/Wygrana niejednogłośna fina. Wał niestety psujący całą galę

av

Wałek z tą walką

av

@ KOIleś z Olsztyna :
nie no bez przesady że przegrał. Moim zdaniem tej walki nikt nie powinien wygrać i nikt nie powinien przegrać. Powinien być remis. A przede wszystkim walki o pas powinny mieć 5 rund! Nie trzeba się wzorować na KSW, tylko na UFC.

av

ADRIAN
SKIBKI32

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również